Grupa "A" DECATHLON BCL 2018 | |||
Tenneco Rybnik | - | ICE Group | 4:0 |
Grzegorz Gojny (Tenneco Rybnik) | |||
Marek Tomas (Tenneco Rybnik) | |||
Bartosz Dębiński (Tenneco Rybnik) | |||
Adrian Śliwa (Tenneco Rybnik) | |||
DECATHLON Żory | - | LUBAR | 0:9 |
Kacper Jargoń (LUBAR) | |||
Rafał Bobrzik (LUBAR) | |||
Mateusz Matejczyk (LUBAR) | |||
Mateusz Matejczyk (LUBAR) | |||
Paweł Krótki (LUBAR) | |||
Mateusz Matejczyk (LUBAR) | |||
Kacper Jargoń (LUBAR) | |||
Artur Latos (LUBAR) | |||
Paweł Krótki (LUBAR) | |||
Tenneco Rybnik | - | DECATHLON Żory | 9:1 |
Grzegorz Gojny (Tenneco Rybnik) | Paweł Klaja (DECATHLON Żory) | ||
Grzegorz Gojny (Tenneco Rybnik) | |||
Grzegorz Gojny (Tenneco Rybnik) | |||
Bartosz Dębiński (Tenneco Rybnik) | |||
Grzegorz Gojny (Tenneco Rybnik) | |||
Grzegorz Gojny (Tenneco Rybnik) | |||
Mariusz Kowalczyk (Tenneco Rybnik) | |||
Marek Tomas (Tenneco Rybnik) | |||
Marek Tomas (Tenneco Rybnik) | |||
ICE Group | - | LUBAR | 1:4 |
Tomasz Riemel (ICE Group) | Paweł Krótki (LUBAR) | ||
Kacper Jargoń (LUBAR) | |||
Paweł Krótki (LUBAR) | |||
Mateusz Matejczyk (LUBAR) | |||
Tenneco Rybnik | - | LUBAR | 2:3 |
Adrian Śliwa (Tenneco Rybnik) | Mateusz Matejczyk (LUBAR) | ||
Bartłomiej Krótki sam. (Tenneco Rybnik) | Paweł Krótki (LUBAR) | ||
Bartłomiej Krótki (LUBAR) | |||
ICE Group | - | DECATHLON Żory | 2:3 |
Tomasz Riemel (ICE Group) | Tomasz Tądel (DECATHLON Żory) | ||
Tomasz Żółkiewicz (ICE Group) | Adrian Kołodziej (DECATHLON Żory) | ||
Michał Wiczkowski (DECATHLON Żory) | |||
1. LUBAR | 9 pkt. 16:3 +13 | ||
2. Tenneco Rybnik | 6 pkt. 15:4 +11 | ||
3. DECATHLON Żory | 3 pkt. 4:20 -16 | ||
4. ICE Group | 0 pkt. 3:11 -8 |
Grupa "B" DECATHLON BCL 2018 | |||
TESCO Dystrybucja Gliwice | - | TWIST | 1:2 |
Mateusz Ryducha (TESCO) | Radosław Łukasik (TWIST) | ||
Wojciech Krauzy (TWIST) | |||
EAGLEMOSS Polska | - | OBI Jastrzębie Zdrój | 0:2 |
Konrad Kalyta (OBI Jastrzębie) | |||
Damian Nowok (OBI Jastrzębie) | |||
TESCO Dystrybucja Gliwice | - | OBI Jastrzębie Zdrój | 4:1 |
Maciej Markulak (TESCO) | Adrian Nowak (OBI Jastrzębie) | ||
Maciej Markulak (TESCO) | |||
Mateusz Ryducha (TESCO) | |||
Mateusz Ryducha (TESCO) | |||
TWIST | - | EAGLEMOSS Polska | 14:0 |
Radosław Łukasik (TWIST) | |||
Filip Komorowski (TWIST) | |||
Filip Komorowski (TWIST) | |||
Radosław Łukasik (TWIST) | |||
Radosław Łukasik (TWIST) | |||
Radosław Łukasik (TWIST) | |||
Filip Komorowski (TWIST) | |||
Radosław Łukasik (TWIST) | |||
Filip Komorowski (TWIST) | |||
Radosław Łukasik (TWIST) | |||
Bogdan Szajhaura (TWIST) | |||
Radosław Łukasik (TWIST) | |||
Łukasz Baron (TWIST) | |||
Wojciech Krauzy (TWIST) | |||
TESCO Dystrybucja Gliwice | - | EAGLEMOSS Polska | 5:0 |
Maciej Frątczak (TESCO) | |||
Maciej Frątczak (TESCO) | |||
Maciej Frątczak (TESCO) | |||
Mateusz Ryducha (TESCO) | |||
Mateusz Ryducha (TESCO) | |||
TWIST | - | OBI Jastrzębie Zdrój | 5:1 |
Filip Komorowski (TWIST) | Przemysław Wojtas (OBI Jastrzębie) | ||
Radosław Łukasik (TWIST) | |||
Radosław Łukasik (TWIST) | |||
Radosław Łukasik (TWIST) | |||
Radosław Łukasik (TWIST) | |||
1. TWIST | 9 pkt. 21:2 +19 | ||
2. TESCO Dystrybucja Gliwice | 6 pkt. 10:3 +7 | ||
3. OBI Jastrzębie Zdrój | 3 pkt. 4:9 -5 | ||
4. EAGLEMOSS Polska | 0 pkt. 0:21 -21 |
Grupa "C" DECATHLON BCL 2018 | |||
Flagowa Kraina | - | EKO Okna | 2:0 |
Aleksander Franecki (Flagowa Kraina) | |||
Wojciech Brzoza (Flagowa Kraina) | |||
Tenneco Silesia | - | Leroy Merlin Cieszyn | 1:3 |
Adrian Kania (Tenneco Silesia) | Klaudiusz Wojtaka (LM Cieszyn) | ||
Maciej Szurman (LM Cieszyn) | |||
Marcin Langer (LM Cieszyn) | |||
Flagowa Kraina | - | Tenneco Silesia | 2:2 |
Łukasz Wuwer (Flagowa Kraina) | Grzegorz Szurma (Tenneco Silesia) | ||
Łukasz Wuwer (Flagowa Kraina) | Aleksander Franecki sam. (Tenneco Silesia) | ||
EKO Okna | - | Leroy Merlin Cieszyn | 0:1 |
Robert Szurman (LM Cieszyn) | |||
Flagowa Kraina | - | Leroy Merlin Cieszyn | 2:0 |
Łukasz Wuwer (Flagowa Kraina) | |||
Łukasz Wuwer (Flagowa Kraina) | |||
EKO Okna | - | Tenneco Silesia | 4:3 |
Tomasz Czekała (EKO Okna) | Arkadiusz Suchiński (Tenneco Silesia) | ||
Tomasz Czekała (EKO Okna) | Adrian Kania (Tenneco Silesia) | ||
Sebastian Szuga (EKO Okna) | Arkadiusz Suchiński (Tenneco Silesia) | ||
Sebastian Szuga (EKO Okna) | |||
1. Flagowa Kraina | 7 pkt. 6:2 +4 | ||
2. Leroy Merlin Cieszyn | 6 pkt. 4:3 +1 | ||
3. EKO Okna | 3 pkt. 4:6 -2 | ||
4. Tenneco Silesia | 1 pkt. 6:9 -3 |
Grupa "D" DECATHLON BCL 2018 | |||
PURMO | - | PGE Energia Ciepła | 2:1 |
Paweł Wenerski (PURMO) | Grzegorz Stachowiak (PGE) | ||
Patryk Mergeciok (PURMO) | |||
OBI Tychy | - | Biedronka Team | 1:1 |
Szymon Bąkała (OBI Tychy) | Dawid Kłosek (Biedronka) | ||
PURMO | - | OBI Tychy | 2:0 |
Kamil Herok (PRUMO) | |||
Patryk Mergeciok (PURMO) | |||
PGE Energia Ciepła | - | Biedronka Team | 1:4 |
Mariusz Roszyk (PGE) | Dawid Kłosek (Biedronka) | ||
Krzysztof Studnik (Biedronka) | |||
Marcin Wincirsz (Biedronka) | |||
Dawid Kłosek (Biedronka) | |||
PURMO | - | Biedronka Team | 0:1 |
Dawid Kłosek (Biedronka) | |||
PGE Energia Ciepła | - | OBI Tychy | 5:2 |
Robert Gaszka (PGE) | Szymon Bąkała (OBI Tychy) | ||
Patryk Knapik (PGE) | Szymon Bąkała (OBI Tychy) | ||
Patryk Knapik (PGE) | |||
Robert Gaszka (PGE) | |||
Patryk Knapik (PGE) | |||
1. Biedronka Team | 7 pkt. 6:2 +4 | ||
2. PURMO | 6 pkt. 4:2 +2 | ||
3. PGE Energia Ciepła | 3 pkt. 7:8 -1 | ||
4. OBI Tychy | 1 pkt. 3:8 -5 | ||