GRUPA „A” Business Champions League
ICE Group – Castorama Kędzierzyn-Koźle 0:8
10 min. 0:1 Albert Michta (Castorama Kędzierzyn-Koźle)
13 min. 0:2 Albert Michta (Castorama Kędzierzyn-Koźle)
14 min. 0:3 Marek Kadyła (Castorama Kędzierzyn-Koźle)
17 min. 0:4 Marek Kadyła (Castorama Kędzierzyn-Koźle)
19 min. 0:5 Marek Kadyła (Castorama Kędzierzyn-Koźle)
20 min. 0:6 Marcin Piecek Castorama Kędzierzyn-Koźle)
20 min. 0:7 Marcin Piecek Castorama Kędzierzyn-Koźle)
20 min. 0:8 Marek Kadyła (Castorama Kędzierzyn-Koźle)
ZZRG Jankowice – PURMO 1:2
6 min. 0:1 Paweł Matochniejczuk (PURMO)
17 min. 0:2 Paweł Wenerski (PURMO)
18 min. 1:2 Robert Żyradzki (ZZRG Jankowice)
ICE Group – ZZRG Jankowice 0:3
4 min. 0:1 Marek Dzierbicki (ZZRG Jankowice)
14 min. 0:2 Marek Dzierbicki (ZZRG Jankowice)
17 min. 0:3 Sebastian Nowak (ZZRG Jankowice)
Castorama Kędzierzyn-Koźle – PURMO 5:1
5 min. 0:1 Mateusz Foreiter (PURMO)
11 min. 1:1 Albert Michta (Castorama Kędzierzyn-Koźle)
12 min. 2:1 Marcin Piecek (Castorama Kędzierzyn-Koźle)
14 min. 3:1 Grzegorz Urbańczyk (Castorama Kędzierzyn-Koźle)
16 min. 4:1 Marek Kadyła (Castorama Kędzierzyn-Koźle)
20 min. 5:1 Marek Kadyła (Castorama Kędzierzyn-Koźle)
ICE Group – PURMO 0:5
5 min. 0:1 Paweł Wenerski (PURMO)
6 min. 0:2 Mateusz Foreiter (PURMO)
13 min. 0:3 Ryszard Firlej (PURMO)
17 min. 0:4 Paweł Matochniejczuk (PURMO)
18 min. 0:5 Mateusz Foreiter (PURMO)
Castorama Kędzierzyn-Koźle – ZZRG Jankowice 1:2
1 min. 0:1 Arkadiusz Narwojsz (ZZRG Jankowice)
7 min. 1:1 Sławomir Mroczka (Castorama Kędzierzyn-Koźle)
20 min. 1:2 Sebastian Nowak (ZZRG Jankowice)
1. Castorama Kędzierzyn-Koźle 6 pkt. 14:3 +11
2. ZZRG Jankowice 6 pkt. 6:3 +3
3. PURMO 6 pkt. 8:6 +2
4. ICE Group 0 pkt. 0:16 -16
GRUPA "B” Business Champions League
Rybnik.com.pl – LUBAR 0:13
2 min. 0:1 Mateusz Szkaradek (LUBAR)
3 min. 0:2 Kacper Jargoń (LUBAR)
4 min. 0:3 Mateusz Szkaradek (LUBAR)
4 min. 0:4 Łukasz Pałamarz (LUBAR)
6 min. 0:5 Rafał Bobrzik (LUBAR)
8 min. 0:6 Mateusz Szkaradek (LUBAR)
9 min. 0:7 Kacper Jargoń (LUBAR)
10 min. 0:8 Grzegorz Kamiński (LUBAR)
15 min. 0:9 Krzysztof Stepczuk (LUBAR)
16 min. 0:10 Krzysztof Stepczuk (LUBAR)
18 min. 0:11 Kacper Jargoń (LUBAR)
19 min. 0:12 Mateusz Szkaradek (LUBAR)
20 min. 0:13 Dariusz Paluszek (LUBAR)
Castorama Racibórz – Carrefour Polska 5:0 walkower
Rybnik.com.pl – Castorama Racibórz 0:11
2 min. 0:1 Damian Hareńczuk (Castorama Racibórz)
2 min. 0:2 Damian Hareńczuk (Castorama Racibórz)
3 min. 0:3 Damian Hareńczuk (Castorama Racibórz)
3 min. 0:4 Damian Hareńczuk (Castorama Racibórz)
4 min. 0:5 Dominik Krasowski (Castorama Racibórz)
11 min. 0:6 Damian Hareńczuk (Castorama Racibórz)
11 min. 0:7 Paweł Solich (Castorama Racibórz)
13 min. 0:8 Damian Hareńczuk (Castorama Racibórz)
13 min. 0:9 Adam Puszer (Castorama Racibórz)
19 min. 0:10 Paweł Szewczyk (Castorama Racibórz)
20 min. 0:11 Adam Puszer (Castorama Racibórz)
LUBAR – Carrefour Polska 5:0 walkower
Rybnik.com.pl – Carrefour Polska 5:0 walkower
LUBAR - Castorama Racibórz 1:2
4 min. 0:1 Damian Hareńczuk (Castorama Racibórz)
18 min. 1:1 Grzegorz Kamiński (LUBAR)
20 min. 1:2 Paweł Solich (Castorama Racibórz)
1. Castorama Racibórz 9 pkt. 19:1 +18
2. LUBAR 6 pkt. 19:2 +17
3. Rybnik.com.pl 3 pkt. 5:24 -19
4. Carrefour Polska-3 pkt. 0:15 -15
GRUPA „C” Business Champions League
Tesco Dystrybucja Gliwice – Castorama Katowice 0:2
4 min. 0:1 Marcin Głuszek (Castorama Katowice)
6 min. 0:2 Karol Szymik (Castorama Katowice)
OBI Jastrzębie Zdrój – OBOYA & LineTrans 1:1
12 min. 0:1 Michał Kurcbart (OBOYA & LineTrans)
16 min. 1:1 Marcin Maguda (OBI Jastrzębie Zdrój)
Tesco Dystrybucja Gliwice – OBI Jastrzębie Zdrój 1:3
4 min. 1:0 Maciej Markulak (Tesco Dystrybucja Gliwice)
9 min. 1:1 Marcin Maguda (OBI Jastrzębie Zdrój)
10 min. 1:2 Mateusz Wiącek (OBI Jastrzębie Zdrój)
20 min. 1:3 Mateusz Wiącek (OBI Jastrzębie Zdrój)
Castorama Katowice – OBOYA & LineTrans 1:2
10 min. 1:0 Krzysztof Kołowski (Castorama Katowice)
14 min. 1:1 Jakub Pytel (OBOYA & LineTrans)
12 min. 1:2 Michał Kurcbart (OBOYA & LineTrans)
Tesco Dystrybucja Gliwice – OBOYA & LineTrans 3:4
5 min. 1:0 Mateusz Ryducha (Tesco Dystrybucja Gliwice)
6 min. 1:1 Adrian Śliwa (OBOYA & LineTrans)
8 min. 1:2 Adrian Śliwa (OBOYA & LineTrans)
10 min. 1:3 Jakub Pytel (OBOYA & LineTrans)
10 min. 2:3 Gracjan Podgórski (Tesco Dystrybucja Gliwice)
13 min. 2:4 Adrian Śliwa (OBOYA & LineTrans)
18 min. 3:4 Maciej Frątczak (Tesco Dystrybucja Gliwice)
Castorama Katowice – OBI Jastrzębie Zdrój 1:2
9 min. 0:1 Mateusz Wiącek (OBI Jastrzębie Zdrój)
20 min. 1:1 Karol Szymik (Castorama Katowice)
20 min. 1:2 Marcin Maguda (OBI Jastrzębie Zdrój)
1 OBI Jastrzębie Zdrój 7 pkt. 6:3 +3
2 OBOYA & LineTrans 7 pkt. 7:5 +2
3 Castorama Katowice 3 pkt. 4:4 0
4 Tesco Dystybucja Gliwice 0 pkt. 4:9 -5
GRUPA „D” Business Champions League
Martex Rybnik – OIRP Katowice 1:5
4 min. 0:1 Marcin Kałat (OIRP Katowice)
6 min. 1:1 Patryk Bąkowski (Martex)
12 min. 1:2 Michał Skrypko (OIRP Katowice)
14 min. 1:3 Damian Saręga (OIRP Katowice)
17 min. 1:4 Radosław Wtorek (OIRP Katowice)
19 min. 1:5 Marcin Kałat (OIRP Katowice)
OSP Osiny – KWK Chwałowice 2:5
1 min. 0:1 Rafał Skaba (ZZRG Chwałowice)
3 min. 1:1 Daniel Kuźnik (OSP Osiny)
5 min. 1:2 Rafał Skaba (ZZRG Chwałowice)
8 min. 1:3 Mateusz Szewczyk (ZZRG Chwałowice)
10 min. 1:4 Mateusz Szewczyk (ZZRG Chwałowice)
13 min. 1:5 Grzegorz Musiolik (ZZRG Chwałowice)
14 min. 2:5 Maciej Frątczak (Tesco Dystrybucja Gliwice)
Martex Rybnik – OSP Osiny 2:1
4 min. 0:1 Paweł Hanusek (OSP Osiny)
9 min. 1:1 Michał Fojcik (Martex Rybnik)
12 min. 2:1 Michał Fojcik (Martex Rybnik)
OIRP Katowice – KWK Chwałowice 1:1
4 min. 1:0 Damian Saręga (OIRP Katowice)
19 min. 1:1 Mateusz Gawliczek (ZZRG Chwałowice)
Martex Rybnik – KWK Chwałowice 1:3
2 min. 0:1 Mateusz Gawliczek (ZZRG Chwałowice)
6 min. 1:1 Karol Frąckiewicz (Martex Rybnik)
9 min. 1:2 Rafał Skaba (ZZRG Chwałowice)
10 min. 1:3 Grzegorz Musiolik (ZZRG Chwałowice)
OIRP Katowice - OSP Osiny 3:2
1 min. 1:0 Damian Saręga (OIRP Katowice)
5 min. 1:1 Eugeniusz Hałacz (OSP Osiny)
6 min. 2:1 Piotr Szynal (OIRP Katowice)
13 min. 2:2 Paweł Gaik (OSP Osiny)
20 min. 3:2 Damian Saręga (OIRP Katowice)
1 ZZRG Chwałowice 7 pkt. 9:4 +5
1 OIRP Katowice 7 pkt. 9:4 +5
3 Martex Rybnik 3 pkt. 4:9 -5
4 OSP Osiny 0 pkt. 5:10 -5