zamknij reklamę

Business Champions League 2015-2016

WIELKI FINAŁ “Business Champions League 2015-2016”

OBI Jastrzębie Zdrój – OIRP Katowice 0:1

5 min. 0:1 Damian Seręga (OIRP Katowice)

Castorama Racibórz – LineTrans & OBOYA 2:3

7 min. 0:1 Krzysztof Pierchała (LineTrans & OBOYA)

8 min. 0:2 Adrian Śliwa (LineTrans & OBOYA)

9 min. 1:2 Damian Hareńczuk (Castorama Racibórz)

13 min. 1:3 Michał Kurcbart (LineTrans & OBOYA)

14 min. 2:3 Paweł Solich (Castorama Racibórz)

OBI Jastrzębie Zdrój – Castorama Racibórz 1:2

9 min. 0:1 Damian Hareńczuk (Castorama Racibórz)

12 min. 1:1 Mateusz Wiącek (OBI Jastrzębie Zdrój)

14 min. 1:2 Damian Hareńczuk (Castorama Racibórz)

OIRP Katowice - LineTrans & OBOYA 4:1

7 min. 0:1 Adrian Śliwa (LineTrans & OBOYA)

8 min. 1:1 Marcin Kałat (OIRP Katowice)

8 min. 2:1 Michał Skrypko (OIRP Katowice)

17 min. 3:1 Damian Seręga (OIRP Katowice)

18 min. 4:1 Damian Seręga (OIRP Katowice)

OBI Jastrzębie Zdrój - LineTrans & OBOYA 5:2

1 min. 0:1 Jakub Pytel (LineTrans & OBOYA)

3 min. 1:1 Marcin Maguda (OBI Jastrzębie Zdrój)

5 min. 1:2 Michał Kurcbart (LineTrans & OBOYA)

7 min. 2:2 Marcin Maguda (OBI Jastrzębie Zdrój)

8 min. 3:2 Rafał Klimek (OBI Jastrzębie Zdrój)

9 min. 4:2 Marcin Maguda (OBI Jastrzębie Zdrój)

16 min. 5:2 Mateusz Wiącek (OBI Jastrzębie Zdrój)

OIRP Katowice – Castorama Racibórz 3:2

1 min. 1:0 Damian Seręga (OIRP Katowice)

4 min. 2:0 Michał Skrypko (OIRP Katowice)

5 min. 2:1 Damian Hareńczuk (Castorama Racibórz)

18 min. 3:1 Marcin Kałat (OIRP Katowice)

19 min. 3:2 Damian Hareńczuk (Castorama Racibórz)

1 OIRP Katowice 9 pkt. 8:3 +5

2 OBI Jastrzębie Zdrój 3 pkt. 7:6 +1
3 Castorama Racibórz 3 pkt. 7:8 -1
4 LineTrans & OBOYA 3 pkt. 6:11 -5

FINAŁ POCIESZENIA “Business Champions League 2015-2016”

Carrefour Polska – PURMO 0:2

5 min. 0:1 Mateusz Foreiter (PURMO)

10 min. 0:2 Mateusz Stawinoga (PURMO)

OSP Osiny – Tesco Dystrybucja Gliwice 3:1

7 min. 1:0 Paweł Hanusek (OSP Osiny)

13 min. 2:0 Paweł Gaik (OSP Osiny)

17 min. 2:1 Maciej Frątczak (Tesco Dystrybucja Gliwice)

18 min. 3:1 Paweł Kiełek (OSP Osiny)

Carrefour Polska - OSP Osiny 1:3

4 min. 0:1 Eugeniusz Hałacz (OSP Osiny)

6 min. 0:2 Paweł Gaik (OSP Osiny)

7 min. 1:2 Marcin Sobera (Carrefour Polska)

18 min. 1:3 Paweł Gaik (OSP Osiny)

PURMO – Tesco Dystrybucja Gliwice 2:3

2 min. 1:0 Paweł Wenerski (PURMO)

12 min. 1:1 Gracjan Podgórski (Tesco Dystrybucja Gliwice)

14min. 2:1 Mateusz Foreiter (PURMO)

14 min. 2:2 Mateusz Ryducha (Tesco Dystrybucja Gliwice)

18 min. 2:3 Dawid Burczyk (Tesco Dystrybucja Gliwice)

Carrefour Polska – Tesco Dystrybucja Gliwice 2:5

2 min. 0:1 Gracjan Podgórski (Tesco Dystrybucja Gliwice)

4 min. 0:2 Mateusz Ryducha (Tesco Dystrybucja Gliwice)

5 min. 0:3 Dawid Burczyk (Tesco Dystrybucja Gliwice)

8 min. 1:3 Michał Bieniek (Carrefour Polska)

8 min. 1:4 Maciej Markulak (Tesco Dystrybucja Gliwice)

11 min. 2:4 Daniel Newe (Carrefour Polska)

14 min. 2:5 Gracjan Podgórski (Tesco Dystrybucja Gliwice)

PURMO - OSP Osiny 1:3

1 min. 1:0 Mateusz Foreiter (PURMO)

6 min. 1:1 Paweł Hanusek (OSP Osiny)

11 min. 1:2 Paweł Gaik (OSP Osiny)

15 min. 1:3 Daniel Kuźnik (OSP Osiny)

1 OSP Osiny 9 pkt. 9:3 +6

2 Tesco Dystrybucja Gliwice 6 pkt. 9:7 +2

3 PURMO 3 pkt. 5:6 -1
4 Carrefour Polska 0 pkt. 3:10 -7

RUNDA PUCHAROWA - styczeń 2016

GRUPA „E” Business Champions League

Castorama Kędzierzyn-Koźle – OIRP Katowice 2:2

11 min. 0:1 Radosław Wtorek (OIRP Katowice)

13 min. 1:1 Marek Kadyła (Castorama Kędzierzyn-Koźle)

16 min. 1:2 Radosław Wtorek (OIRP Katowice)

18 min. 2:2 Grzegorz Urbańczyk (Castorama Kędzierzyn-Koźle)

LUBAR – OBOYA & LineTrans 2:3

4 min. 1:0 Mateusz Lalak (Lubar)

4 min. 1:1 Adrian Śliwa (OBOYA & LineTrans)

12 min. 1:2 Michał Kurcbart (OBOYA & LineTrans)

13 min. 2:2 Mateusz Lalak (Lubar)

15 min. 2:3 Jakub Pytel (OBOYA & LineTrans)

Castorama Kędzierzyn-Koźle – LUBAR 3:1

8 min. 1:0 Albert Michta (Castorama Kędzierzyn-Koźle)

8 min. 1:1 Mateusz Lalak (Lubar)

13 min. 2:1 Albert Michta (Castorama Kędzierzyn-Koźle)

18 min. 3:1 Grzegorz Urbańczyk (Castorama Kędzierzyn-Koźle)

OIRP Katowice - OBOYA & LineTrans 4:0

3 min. 1:0 Damian Seręga (OIRP Katowice)

6 min. 2:0 Marcin Kałat (OIRP Katowice)

17 min. 3:0 Radosław Wtorek (OIRP Katowice)

18 min. 4:0 Damian Seręga (OIRP Katowice)

Castorama Kędzierzyn-Koźle - OBOYA & LineTrans 3:4

7 min. 0:1 Piotr Otlik (OBOYA & LineTrans)

9 min. 1:1 Albert Michta (Castorama Kędzierzyn-Koźle)

10 min. 2:1 Albert Michta (Castorama Kędzierzyn-Koźle)

12 min. 2:2 Adriań Śliwa (OBOYA & LineTrans)

14 min. 2:3 Michał Kurcbart (OBOYA & LineTrans)

16 min. 3:3 Grzegorz Urbańczyk (Castorama Kędzierzyn-Koźle)

18 min. 3:4 Michał Kurcbart (OBOYA & LineTrans)

OIRP Katowice – LUBAR 2:3

11 min. 0:1 Mateusz Lalak (Lubar)

13 min. 0:2 Łukasz Pałamarz (Lubar)

11 min. 1:2 Damian Seręga (OIRP Katowice)

13 min. 2:2 Damian Seręga (OIRP Katowice)

11 min. 2:3 Grzegorz Kamiński (Lubar)

1 OBOYA & LineTrans 6 pkt. 7:9 -2 -> awans do WIELKIEGO FINAŁU

2 OIRP Katowice 4 pkt. 8:5 +3 -> awans do WIELKIEGO FINAŁU
3 Castorama Kędzierzyn-Koźle 4 pkt. 8:7 +1
4 LUBAR 3 pkt. 6:8 -2
 


GRUPA „F” Business Champions League

OBI Jastrzębie Zdrój – Castorama Racibórz 2:1

5 min. 0:1 Damian Hareńczuk (Castorama Rcibórz)

15 min. 1:1 Marcin Maguda (OBI Jastrzębie Zdrój)

20 min. 2:1 Marcin Maguda (OBI Jastrzębie Zdrój)

ZZRG Jankowice – ZZRG Chwałowice 0:3

10 min. 0:1 Mariusz Waśko (ZZRG Chwałowice)

14 min. 0:2 Rafał Skaba (ZZRG Chwałowice)

16 min. 0:3 Rafał Skaba (ZZRG Chwałowice)

OBI Jastrzębie Zdrój - ZZRG Jankowice 5:2

4 min.1:0 Mateusz Wiącek (OBI Jastrzębie Zdrój)

5 min. 2:0 Rafał Klimek (OBI Jastrzębie Zdrój)

11 min. 3:0 Marcin Maguda (OBI Jastrzębie Zdrój)

12 min. 4:0 Marcin Maguda (OBI Jastrzębie Zdrój)

13 min. 4:1 Piotr Kemiażyk (ZZRG Jankowice)

15 min. 5:1 Mateusz Wiącek (OBI Jastrzębie Zdrój)

19 min. 5:2 Arkadiusz Narwojsz (ZZRG Jankowice)

Castorama Racibórz - ZZRG Chwałowice 2:0

7 min. 1:0 Damian Hareńczuk (Castorama Rcibórz)

8 min. 2:0 Paweł Szewczyk (Castorama Raciborz)

OBI Jastrzębie Zdrój - ZZRG Chwałowice 2:1

6 min. 1:0 Mateusz Wiącek (OBI Jastrzębie Zdrój)

16 min. 1:1 Szymon Zniszczoł (ZZRG Chwałowice)

20 min. 2:1 Łukasz Tokarczyk (OBI Jastrzębie Zdrój)

Castorama Racibórz - ZZRG Jankowice 5:0

2 min. 1:0 Damian Hareńczuk (Castorama Rcibórz)

4 min. 2:0 Damian Hareńczuk (Castorama Rcibórz)

13 min. 3:0 Damian Hareńczuk (Castorama Rcibórz)

20 min. 4:0 Dominik Krasowski (Castorama Racibórz)

20 min. 5:0 Damian Hareńczuk (Castorama Rcibórz)

1 OBI Jastrzębie Zdrój 9 pkt. 9:4 +5 -> awans do WIELKIEGO FINAŁU

2 Castorama Racibórz 6 pkt. 8:2 +6 -> awans do WIELKIEGO FINAŁU

3 ZZRG Chwałowice 3 pkt. 4:4 0
4 ZZRG Jankowice 0 pkt. 2:13 -11


RUNDA GRUPOWA - listopad - grudzień 2015

GRUPA „A” Business Champions League

ICE Group – Castorama Kędzierzyn-Koźle 0:8
10 min. 0:1 Albert Michta (Castorama Kędzierzyn-Koźle)
13 min. 0:2 Albert Michta (Castorama Kędzierzyn-Koźle)
14 min. 0:3 Marek Kadyła (Castorama Kędzierzyn-Koźle)
17 min. 0:4 Marek Kadyła (Castorama Kędzierzyn-Koźle)
19 min. 0:5 Marek Kadyła (Castorama Kędzierzyn-Koźle)
20 min. 0:6 Marcin Piecek Castorama Kędzierzyn-Koźle)
20 min. 0:7 Marcin Piecek Castorama Kędzierzyn-Koźle)
20 min. 0:8 Marek Kadyła (Castorama Kędzierzyn-Koźle)

ZZRG Jankowice – PURMO 1:2
6 min. 0:1 Paweł Matochniejczuk (PURMO)
17 min. 0:2 Paweł Wenerski (PURMO)
18 min. 1:2 Robert Żyradzki (ZZRG Jankowice)

ICE Group – ZZRG Jankowice 0:3
4 min. 0:1 Marek Dzierbicki (ZZRG Jankowice)
14 min. 0:2 Marek Dzierbicki (ZZRG Jankowice)
17 min. 0:3 Sebastian Nowak (ZZRG Jankowice)

Castorama Kędzierzyn-Koźle – PURMO 5:1
5 min. 0:1 Mateusz Foreiter (PURMO)
11 min. 1:1 Albert Michta (Castorama Kędzierzyn-Koźle)
12 min. 2:1 Marcin Piecek (Castorama Kędzierzyn-Koźle)
14 min. 3:1 Grzegorz Urbańczyk (Castorama Kędzierzyn-Koźle)
16 min. 4:1 Marek Kadyła (Castorama Kędzierzyn-Koźle)
20 min. 5:1 Marek Kadyła (Castorama Kędzierzyn-Koźle)

ICE Group – PURMO 0:5
5 min. 0:1 Paweł Wenerski (PURMO)
6 min. 0:2 Mateusz Foreiter (PURMO)
13 min. 0:3 Ryszard Firlej (PURMO)
17 min. 0:4 Paweł Matochniejczuk (PURMO)
18 min. 0:5 Mateusz Foreiter (PURMO)

Castorama Kędzierzyn-Koźle – ZZRG Jankowice 1:2
1 min. 0:1 Arkadiusz Narwojsz (ZZRG Jankowice)
7 min. 1:1 Sławomir Mroczka (Castorama Kędzierzyn-Koźle)
20 min. 1:2 Sebastian Nowak (ZZRG Jankowice)

1. Castorama Kędzierzyn-Koźle 6 pkt. 14:3 +11
2. ZZRG Jankowice 6 pkt. 6:3 +3
3. PURMO 6 pkt. 8:6 +2
4. ICE Group 0 pkt. 0:16 -16

GRUPA "B” Business Champions League

Rybnik.com.pl – LUBAR 0:13
2 min. 0:1 Mateusz Szkaradek (LUBAR)
3 min. 0:2 Kacper Jargoń (LUBAR)
4 min. 0:3 Mateusz Szkaradek (LUBAR)
4 min. 0:4 Łukasz Pałamarz (LUBAR)
6 min. 0:5 Rafał Bobrzik (LUBAR)
8 min. 0:6 Mateusz Szkaradek (LUBAR)
9 min. 0:7 Kacper Jargoń (LUBAR)
10 min. 0:8 Grzegorz Kamiński (LUBAR)
15 min. 0:9 Krzysztof Stepczuk (LUBAR)
16 min. 0:10 Krzysztof Stepczuk (LUBAR)
18 min. 0:11 Kacper Jargoń (LUBAR)
19 min. 0:12 Mateusz Szkaradek (LUBAR)
20 min. 0:13 Dariusz Paluszek (LUBAR)


Castorama Racibórz – Carrefour Polska 5:0 walkower

Rybnik.com.pl – Castorama Racibórz 0:11
2 min. 0:1 Damian Hareńczuk (Castorama Racibórz)
2 min. 0:2 Damian Hareńczuk (Castorama Racibórz)
3 min. 0:3 Damian Hareńczuk (Castorama Racibórz)
3 min. 0:4 Damian Hareńczuk (Castorama Racibórz)
4 min. 0:5 Dominik Krasowski (Castorama Racibórz)
11 min. 0:6 Damian Hareńczuk (Castorama Racibórz)
11 min. 0:7 Paweł Solich (Castorama Racibórz)
13 min. 0:8 Damian Hareńczuk (Castorama Racibórz)
13 min. 0:9 Adam Puszer (Castorama Racibórz)
19 min. 0:10 Paweł Szewczyk (Castorama Racibórz)
20 min. 0:11 Adam Puszer (Castorama Racibórz)

LUBAR – Carrefour Polska 5:0 walkower

Rybnik.com.pl – Carrefour Polska 5:0 walkower

LUBAR - Castorama Racibórz 1:2
4 min. 0:1 Damian Hareńczuk (Castorama Racibórz)
18 min. 1:1 Grzegorz Kamiński (LUBAR)
20 min. 1:2 Paweł Solich (Castorama Racibórz)

1. Castorama Racibórz 9 pkt. 19:1 +18
2. LUBAR 6 pkt. 19:2 +17
3. Rybnik.com.pl 3 pkt. 5:24 -19
4. Carrefour Polska-3 pkt. 0:15 -15

GRUPA „C” Business Champions League

Tesco Dystrybucja Gliwice – Castorama Katowice 0:2
4 min. 0:1 Marcin Głuszek (Castorama Katowice)
6 min. 0:2 Karol Szymik (Castorama Katowice)

OBI Jastrzębie Zdrój – OBOYA & LineTrans 1:1
12 min. 0:1 Michał Kurcbart (OBOYA & LineTrans)
16 min. 1:1 Marcin Maguda (OBI Jastrzębie Zdrój)

Tesco Dystrybucja Gliwice – OBI Jastrzębie Zdrój 1:3
4 min. 1:0 Maciej Markulak (Tesco Dystrybucja Gliwice)
9 min. 1:1 Marcin Maguda (OBI Jastrzębie Zdrój)
10 min. 1:2 Mateusz Wiącek (OBI Jastrzębie Zdrój)
20 min. 1:3 Mateusz Wiącek (OBI Jastrzębie Zdrój)

Castorama Katowice – OBOYA & LineTrans 1:2
10 min. 1:0 Krzysztof Kołowski (Castorama Katowice)
14 min. 1:1 Jakub Pytel (OBOYA & LineTrans)
12 min. 1:2 Michał Kurcbart (OBOYA & LineTrans)

Tesco Dystrybucja Gliwice – OBOYA & LineTrans 3:4
5 min. 1:0 Mateusz Ryducha (Tesco Dystrybucja Gliwice)
6 min. 1:1 Adrian Śliwa (OBOYA & LineTrans)
8 min. 1:2 Adrian Śliwa (OBOYA & LineTrans)
10 min. 1:3 Jakub Pytel (OBOYA & LineTrans)
10 min. 2:3 Gracjan Podgórski (Tesco Dystrybucja Gliwice)
13 min. 2:4 Adrian Śliwa (OBOYA & LineTrans)
18 min. 3:4 Maciej Frątczak (Tesco Dystrybucja Gliwice)

Castorama Katowice – OBI Jastrzębie Zdrój 1:2
9 min. 0:1 Mateusz Wiącek (OBI Jastrzębie Zdrój)
20 min. 1:1 Karol Szymik (Castorama Katowice)
20 min. 1:2 Marcin Maguda (OBI Jastrzębie Zdrój)


1 OBI Jastrzębie Zdrój 7 pkt. 6:3 +3
2 OBOYA & LineTrans 7 pkt. 7:5 +2
3 Castorama Katowice 3 pkt. 4:4 0
4 Tesco Dystybucja Gliwice 0 pkt. 4:9 -5

GRUPA „D” Business Champions League

Martex Rybnik – OIRP Katowice 1:5
4 min. 0:1 Marcin Kałat (OIRP Katowice)
6 min. 1:1 Patryk Bąkowski (Martex)
12 min. 1:2 Michał Skrypko (OIRP Katowice)
14 min. 1:3 Damian Saręga (OIRP Katowice)
17 min. 1:4 Radosław Wtorek (OIRP Katowice)
19 min. 1:5 Marcin Kałat (OIRP Katowice)

OSP Osiny – KWK Chwałowice 2:5
1 min. 0:1 Rafał Skaba (ZZRG Chwałowice)
3 min. 1:1 Daniel Kuźnik (OSP Osiny)
5 min. 1:2 Rafał Skaba (ZZRG Chwałowice)
8 min. 1:3 Mateusz Szewczyk (ZZRG Chwałowice)
10 min. 1:4 Mateusz Szewczyk (ZZRG Chwałowice)
13 min. 1:5 Grzegorz Musiolik (ZZRG Chwałowice)
14 min. 2:5 Maciej Frątczak (Tesco Dystrybucja Gliwice)


Martex Rybnik – OSP Osiny 2:1
4 min. 0:1 Paweł Hanusek (OSP Osiny)
9 min. 1:1 Michał Fojcik (Martex Rybnik)
12 min. 2:1 Michał Fojcik (Martex Rybnik)

OIRP Katowice – KWK Chwałowice 1:1
4 min. 1:0 Damian Saręga (OIRP Katowice)
19 min. 1:1 Mateusz Gawliczek (ZZRG Chwałowice)

Martex Rybnik – KWK Chwałowice 1:3
2 min. 0:1 Mateusz Gawliczek (ZZRG Chwałowice)
6 min. 1:1 Karol Frąckiewicz (Martex Rybnik)
9 min. 1:2 Rafał Skaba (ZZRG Chwałowice)
10 min. 1:3 Grzegorz Musiolik (ZZRG Chwałowice)

OIRP Katowice - OSP Osiny 3:2
1 min. 1:0 Damian Saręga (OIRP Katowice)
5 min. 1:1 Eugeniusz Hałacz (OSP Osiny)
6 min. 2:1 Piotr Szynal (OIRP Katowice)
13 min. 2:2 Paweł Gaik (OSP Osiny)
20 min. 3:2 Damian Saręga (OIRP Katowice)

1 ZZRG Chwałowice 7 pkt. 9:4 +5
1 OIRP Katowice 7 pkt. 9:4 +5
3 Martex Rybnik 3 pkt. 4:9 -5
4 OSP Osiny 0 pkt. 5:10 -5


TURNIEJE KWALIFIKACYJNE - październik 2015

GRUPA A
Rybnik.com.pl – PURMO 0:11
Zdobywcy bramek: Piotr Rachtan 3, Paweł Wenerski 3, Przemysław Konsek 2, Ryszard Firlej, Paweł Matochniejczuk, Przemysław Cyran (PURMO)

OBOYA – KWK Chwałowice 0:5 - walkower

Rybnik.com.pl– OBOYA 5:0 - walkower

PURMO – KWK Chwałowice 1:1
Zdobywcy bramek: Paweł Wenerski (PURMO) Rafał Skaba (KWK Chwałowice)

Rybnik.com.pl– KWK Chwałowice 2:17
Zdobywcy bramek: Adam Gottscholl, Łukasz Kuźnik (Rybnik.com.pl) Rafał Skaba 7, Grzegorz Musiolik 5, Mateusz Szewczyk 3, Mariusz Waśko, Mateusz Pisulski (KWK Chwałowice)

PURMO – OBOYA 5:0 - walkower

1A KWK Chwałowice7 pkt.23:3+20
2A PURMO7 pkt.17:1+16
3A Rybnik.com.pl3 pkt.7:28-21
4A OBOYA0 pkt.0:15-15

GRUPA B
OIRP Katowice – ZZRG Jankowice 1:1
Zdobywcy bramek: Jakub Matan (OIRP Katowice) Adam Korduła (ZSRG Katowice)

Carrefour Polska – OBI Jastrzębie Zdrój 1:4
Zdobywcy bramek: Marcin Grujer (Carrefour Polska) Marcin Maguda 2, Robert Serkowski, Damian Nowak (OBI Jastrzębie Zdrój)

OIRP Katowice – Carrefour Polska 4:1
Zdobywcy bramek: Marcin Kałat 2, Michał Skrypko 2 (OIRP Katowice) Tomasz Zieliński (Carrefour Polska)

ZZRG Jankowice – OBI Jastrzębie Zdrój 0:2
Zdobywcy bramek: Łukasz Tokarczyk, Marcin Maguda (OBI Jastrzębie Zdrój)

OIRP Katowice – OBI Jastrzębie Zdrój 1:2
Zdobywcy bramek: Michał Skrypko (OIRP Katowice) Damian Nowok, Marcin Maguda (OBI Jastrzębie Zdrój)

ZZRG Jankowice - Carrefour Polska 4:4
Zdobywcy bramek: Robert Żyradzki, Mariusz Łysień, Dariusz Kolus, Arkadiusz Narwojsz (ZSRG Jankowice) Michał Bienie 3, Daniel Nawe (Carrefour Polska)

1B OBI Jastrzębie Zdrój9 pkt. 8:2+6
2B OIRP Katowice4 pkt.6:4+2
3B ZZRG Jankowice2 pkt.5:7-2
4B Carrefour Polska1 pkt.6:12 -6

GRUPA C
Castorama Katowice – ICE Group 3:0
Zdobywcy bramek: Karol Szymik 3 (Castorama Katowice)

Martex Rybnik – Castorama Racibórz 1:4
Zdobywcy bramek: Arkadiusz Gaszka (Martex) Grzegorz Szewczyk, Damian Brocki, Adam Puszer, Damian Hareńczuk (Castorama Racibórz)

Castorama Katowice– Martex Rybnik 3:1
Zdobywcy bramek: Karol Szymik 2, Marcin Głuszek (Castorama Katowice) Patryk Zieliński (Martex)

ICE Group – Castorama Racibórz 0:4
Zdobywcy bramek: Damian Hareńczuk 2, Adam Puszer, Paweł Szewczyk (Castorama Racibórz)

Castorama Katowice– Castorama Racibórz 3:3
Zdobywcy bramek: Karol Szymik 2, Michał Płonka (Castorama Katowice) Damian Hareńczuk 3 (Castorama Katowice)

ICE Group – Martex Rybnik 0:6
Zdobywcy bramek: Patryk Bąkowski 2, Arkadiusz Gaszka, Patryk Zieliński, Karol Frąckiewicz, Waldemar Rękawski (Martex)

1A Castorama Racibórz7 pkt.11:4+7
2A Castorama Katowice7 pkt.9:4+5
3A Martex Rybnik3 pkt.8:7+1
4A ICE Group0 pkt.0:13-13

GRUPA D
LUBAR – OSP Osiny 5:2
Zdobywcy bramek: Mateusz Lalak 2, Kacper Jargoń, Rafał Bobrzik, Dariusz Paluszek (LUBAR) Eugeniusz Hałacz, Daniel Kuźnik (OSP Osiny)

Tesco Dystrybucja Gliwice – Castorama Kędzierzyn-Koźle 1:2
Zdobywcy bramek: Maciej Frątczak (Tesco Dystrybucja Gliwice) Albert Michta 2 (Castorama Kędzierzyn-Koźle)

LUBAR – Tesco Dystrybucja Gliwice 2:1
Zdobywcy bramek: Mateusz Lalak, Kacper Jargoń (LUBAR) Marcin Chmielewski (Tesco Dystrybucja Gliwice)

OSP Osiny – Castorama Kędzierzyn-Koźle 3:4
Zdobywcy bramek: Eugeniusz Hałacz, Adrian Osiński, Paweł Kempny (OSP Osiny) Marek Kadyła 3, Albert Michta (Castorama Kędzierzyn – Koźle)

LUBAR – Castorama Kędzierzyn-Koźle 2:4
Zdobywcy bramek: Mateusz Szkaradek, Kacper Jargoń (LUBAR) Marek Kadyła 3, Albert Michta (Castorama Kędzierzyn-Koźle)

OSP Osiny - Tesco Dystrybucja Gliwice 1:2
Zdobywcy bramek: Daniel Kuźnik (OSP Osiny) Maciej Frątczak 2 (Tesco Dystrybucja Gliwice)

1B Castorama Kędzierzyn-Koźle 9 pkt. 10:6+4
2B LUBAR 6 pkt.9:7+2
3B Tesco Dystrybucja Gliwice 3 pkt.4:5-1
4B OSP Osiny 0 pkt.6:11 -5

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij