DECATHLON BCL 2016

I faza "DECATHLON Business Champions League 2016"

Turniej „A” DECATHLON Business Champions League

IPA Gaszowice – Ratownicy Chwałowice 1:2

Zdobywcy bramek: Jacek Herok (IPA Gaszowice) Rafał Skaba, Szymon Zniszczoł (Ratowincy Chwałowice)

DECATHLON Żory – OBI Jastrzębie Zdrój 0:4

Zdobywcy bramek: Rafał Musiał 3, Mateusz Wiącek (OBI Jastrzębie Zdrój)

IPA Gaszowice - DECATHLON Żory 10:1

Zdobywcy bramek: Jacek Herok 5, Tomasz Wojak 2, Robert Napiórkowski 2, Zbigniew Ciałoń (IPA Gaszowice) Konrad Brzozowski (DECATHLON Żory)

Ratownicy Chwałowice - OBI Jastrzębie Zdrój 2:2

Zdobywcy bramek: Rafał Skaba 2 (Ratowincy Chwałowice) Mateusz Wiącek 2 (OBI Jastrzębie Zdrój)

IPA Gaszowice - OBI Jastrzębie Zdrój 4:2

Zdobywcy bramek: Jacek Herok 2, Tomasz Wojak, Tomasz Hynek (IPA Gaszowice) Mateusz Wiącek, Rafał Musiał (OBI Jastrzębie Zdrój)

Ratownicy Chwałowice - DECATHLON Żory 9:0

Zdobywcy bramek: Szymon Zniszczoł 4, Rafał Skaba 2, Mateusz Gawliczek 2, Mariusz Waśko (Ratownicy Chwałowice)

1 ZZRG Chwałowice 7 pkt. 13:3 10
2 IPA Gaszowice 6 pkt. 15:5 10
3 OBI Jastrzębie Zdrój 4 pkt. 8:6 2
4 DECATHLON Żory 0 pkt. 1:23 -22

Turniej „B” DECATHLON Business Champions League

LUBAR – Castorama Racibórz 4:1

Zdobywcy bramek: Michał Rybicki 2, Mateusz Szkaradek, sam (LUBAR) Damian Hareńczuk (Castorama Racibórz)

Tesco Dystrybucja Gliwice – Martex Rybnik 1:1

Zdobywcy bramek: Mateusz Ryducha (Tesco Dystrybucja Gliwice) Szymon Skrzypiec (Martex Rybnik)

LUBAR - Tesco Dystrybucja Gliwice 1:1

Zdobywcy bramek: Mateusz Szkaradek (LUBAR) Gracja Podgórski (Tesco Dystybucja Gliwice)

Castorama Racibórz - Martex Rybnik 2:0

Zdobywcy bramek: Paweł Solich 2 (Castorama Racibórz)

LUBAR - Martex Rybnik 6:0

Zdobywcy bramek: Michał Rybicki 3, Mateusz Szkaradek 2, Kaceper Jargoń (LUBAR)

Castorama Racibórz - Tesco Dystrybucja Gliwice 1:0

Zdobywcy bramek: Damian Hareńczuk (Castorama Racibórz)

1 LUBAR 7 pkt. 11:2 9
2 Castorama Racibórz 6 pkt. 4:4 0
3 Tesco Dystrybucja Gliwice 2 pkt. 2:3 -1
4 Martex Rybnik 1 pkt. 1:9 -8

Turniej „C” DECATHLON Business Champions League

Pogotowie Ratunkowe Wodzisław Śląski – PURMO 0:4

Zdobywcy bramek: Paweł Wenerski 3, Tomasz Kufieta (PURMO)

LineTrans – Castorama Kędzierzyn-Koźle 5:0 (walk.)

Pogotowie Ratunkowe Wodzisław Śląski - LineTrans 2:7

Zdobywcy bramek: Grzegorz Płowaś, Adam Pindor (Pogotowie Ratunkowe) Jakub Pytel 2, Michał Kurcbart 2, Adrian Śliwa, Damian Dudek, sam. (LineTrans)

PURMO - Castorama Kędzierzyn-Koźle 5:0 (walk.)

Pogotowie Ratunkowe Wodzisław Śląski - Castorama Kędzierzyn-Koźle 5:0 (walk.)

PURMO - LineTrans 0:2

Zdobywcy bramek: Michał Kurcbart 2 (LineTrans)

1 LineTrans 9 pkt. 14:2 12
2 PURMO 6 pkt. 9:2 7
3 Pogotowie Wodzisław Śląski 3 pkt. 7:11 -4
4 Castorama Kędzierzyn-Koźle 0 pkt. 0:15 -15

Turniej „D” DECATHLON Business Champions League

Biedronka Team – ICE Group 2:0

Zdobywcy bramek: Krzysztof Studnik, Dawid Kłosek (Biedronka Team)

Prawnicy Wodzisław – TWIST 1:0

Zdobywcy bramek: Przemysław Pluta (Prawnicy Wodzisław)

Biedronka Team - Prawnicy Wodzisław 0:2

Zdobywcy bramek: Przemysław Pluta 2 (Prawnicy Wodzisław)

ICE Group - TWIST 1:2

Zdobywcy bramek: Damian Gołębiewski (ICE Group) Filip Komorowski, Tadeusz Jeleń (TWIST)

Biedronka Team - TWIST 3:0

Zdobywcy bramek: Dawid Kłosek (Biedronka Team)

ICE Group - Prawnicy Wodzisław 0:6

Zdobywcy bramek: Przemysław Pluta 2, Michał Skrypko, Michał Wojtowicz, Winicjusz Wuwer, Marek Skupień (Prawnicy Wodzisław)

1 Prawnicy Wodzisław 9 pkt. 9:0 9
2 Biedronka Team 6 pkt. 5:2 3
3 TWIST 3 pkt. 2:5 -3
4 ICE Group 0 pkt. 1:10 -9

II faza "DECATHLON Business  Champions League 2016"

Grupa „A” DECATHLON Business Champions League

ICE Group – Ratownicy Chwałowice 0:12

Zdobywcy bramek: Szymon Zniszczoł 6, Rafał Skaba 5, Mateusz Szewczyk (Ratownicy Chwałowice)

Pogotowie Ratunkowe Wodzisław Śl. – Castorama Racibórz 0:1

Zdobywcy bramek: Damian Hareńczuk (Castorama Racibórz)

ICE Group - Pogotowie Ratunkowe Wodzisław Śl. 1:3

Zdobywcy bramek: Marcin Forajter (ICE Group) Anatol Mokropuło, Grzegorz Płowaś, Tomasz Wajs (Pogotowie Ratunkowe)

Ratownicy Chwałowice - Castorama Racibórz 4:0

Zdobywcy bramek: Mateusz Szewczyk 2, Rafał Skaba, Szymon Zniszczoł (Ratownicy Chwałowice)

ICE Group - Castorama Racibórz 1:6

Zdobywcy bramek: Rafał Fajkis (ICE Group), Damian Hareńczuk 4, Adam Puszer 2 (Castorama Racibórz)

Ratownicy Chwałowice - Pogotowie Ratunkowe Wodzisław Śl. 13:0

Zdobywcy bramek: Rafał Skaba 7, Szymon Zniszczoł 3, Mateusz Szewczyk 2, Kamil Sobieraj (Ratownicy Chwałowice)

1 Ratownicy Chwałowice 9 pkt. 29:0 29
2 Castorama Racibórz 6 pkt. 7:5 2
3 Pogotowie Ratunkowe 3 pkt. 3:15 -12
4 ICE Group 0 pkt. 2:21 -19

Turniej „B” DECATHLON Business Champions League

PURMO – DECATHLON Żory 5:0

Zdobywcy bramek: Paweł Wenerski 2, Ryszard Firlej 2, Mateusz Stawinoga (PURMO)

TWIST – LUBAR 0:4

Zdobywcy bramek: Michał Rybicki, Kacper Jargoń, Rafał Bobrzik, Krzysztof Stepczuk (LUBAR)

PURMO - TWIST 1:0

Zdobywcy bramek: Mateusz Stawinoga (PURMO)

DECATHLON Żory - LUBAR 0:9

Zdobywcy bramek: Michał Rybicki 3, Kacper Jargoń 2, Krzysztof Stepczuk, Artur Latos, Rafał Bobrzik, Dariusz Paluszek (LUBAR)

PURMO - LUBAR 0:1

Zdobywcy bramek: Michał Rybicki (LUBAR)

DECATHLON Żory - TWIST 0:5

Zdobywcy bramek: Filip Komorowski 3, Tomasz Krauzy, Wojciech Krauzy (TWIST)

1 LUBAR 9 pkt. 14:0 14
2 PURMO 6 pkt. 6:1 5
3 TWIST 3 pkt. 5:5 0
4 DECATHLON Żory 0 pkt. 0:19 -19

Turniej „C” DECATHLON Business Champions League

Biedronka Team – OBI Jastrzębie Zdrój 4:0

Zdobywcy bramek: Kamil Durak, Aleksander Kociański, Krzysztof Studnik, Łukasz Michalik (Biedronka Team)

LineTrans – Martex Rybnik 1:1

Zdobywcy bramek: Karol Frączkiewicz (Martex Rybnik) Damian Dudek (LineTrans)

Biedronka Team - LineTrans 4:0

Zdobywcy bramek: Dawid Kłosek 2, Kamil Durak, Krzysztof Studnik (Biedronka Team)

OBI Jastrzębie Zdrój - Martex Rybnik 1:2

Zdobywcy bramek: Damian Nowok (OBI) Karol Frączkiewicz, Arek Gaszka (Martex Rybnik)

Biedronka Team - Martex Rybnik 1:0

Zdobywcy bramek: Mateusz Potoczny (Biedronka Team)

OBI Jastrzębie Zdrój - LineTrans 3:2

Zdobywcy bramek: Jarek Gatner 2, Łukasz Tokarczyk (OBI Jastrzębie Zdrój) Dudek Damian, Piotr Otlik (LineTrans)

1 Biedronka Team 9 pkt. 9:0 9
2 Martex Rybnik 4 pkt. 3:3 0
3 OBI Jastrzębie Zdrój 3 pkt. 4:8 -4
4 LineTrans 1 pkt. 3:8 -5

Turniej „D” DECATHLON Business Champions League

Tesco Dystrybucja Gliwice – IPA Gaszowice 0:2

Zdobywcy bramek: Jacek Herok 2 (IPA Gaszowice)

Prawnicy Wodzisław – Castorama Kędzierzyn-Koźle 5:0 (wal.)

Tesco Dystrybucja Gliwice - Prawnicy Wodzisław 1:3

Zdobywcy bramek: Maciej Frątczak (Tesco Dystrybucja Gliwice) Mariusz Nawrot, Marcin Kałat, Sławomir Karpiński sam. (Prawnicy Wodzisław)

IPA Gaszowice - Castorama Kędzierzyn-Koźle 5:0 (wal.)

Tesco Dystrybucja Gliwice - Castorama Kędzierzyn-Koźle 5:0 (wal.)

IPA Gaszowice - Prawnicy Wodzisław 2:0

Zdobywcy bramek: Ireneusz Dyrszka, Tomasz Hynek (IPA Gaszowice)

1 IPA Gaszowice 9 pkt. 9:1 9
2 Prawnicy Wodzisław 6 pkt. 8:3 5
3 Tesco Dystrybucja Gliwice 3 pkt. 6:5 1
4 Castorama K-Koźle 0 pkt. 0:15 -15

III faza "DECATHLON Businss Champions League 2016"

WIELKI FINAŁ DECATHLON Business Champions League – grupa “E”

Ratownicy Chwałowice – Biedronka Team 1:2

Zdobywcy bramek: Rafał Skaba (Ratownicy Chwałowice) Krzysztof Studnik, Mateusz Potoczny (Biedronka Team)

PURMO – Prawnicy Wodzisław Śląski 0:4

Zdobywcy bramek: Przemysław Pluta 2, Michał Różycki 2 (Prawnicy Wodzisław Śląski)

Ratownicy Chwałowice - PURMO 2:0

Zdobywcy bramek: Rafał Skaba, Maciej Skupień (Ratownicy Chwałowice)

Biedronka Team - Prawnicy Wodzisław Śląski 2:0

Zdobywcy bramek: Krzysztof Studnik, Łukasz Michalik (Biedronka Team)

Ratownicy Chwałowice - Prawnicy Wodzisław Śląski 2:2

Zdobywcy bramek: Rafał Skaba, Mateusz Gawliczek (Ratownicy Chwałowice) Przemysław Pluta 2 (Prawnicy Wodzisław Śląski)

Biedronka Team - PURMO 2:0

Zdobywcy bramek: Mateusz Potoczny 2 (Biedronka Team)

1 Biedronka Team 9 pkt. 6-1 5
2 Prawnicy Wodzisław Śląski 4 pkt. 6-4 2
3 Ratownicy Chwałowice 4 pkt. 5-4 1
4 PURMO 0 pkt. 0-8 -8

WIELKI FINAŁ DECATHLON Business Champions League – grupa “F”

Castorama Racibórz – IPA Gaszowice 0:2

Zdobywcy bramek: Tomasz Wojak, Tomasz Hynek (IPA Gaszowice)

Martex Rybnik – LUBAR 1:3

Zdobywcy bramek: Patryk Zieliński (MARTEX Rybnik) Michał Rybicki, Kacper Jargoń, Piotr Stepczuk (LUBAR)

Castorama Racibórz - Martex Rybnik 5:1

Zdobywcy bramek: Damian Hareńczuk 3, Paweł Szewczyk, Łukasz Pawłowski (Castorama Racibórz) Patryk Bąkowski (Martex Rybnik)

IPA Gaszowice – LUBAR 2:2

Zdobywcy bramek: Tomasz Wwojak, Robert Napiórkowski (IPA Gaszowice) Kacper Jargoń, Rafał Bobrzik (LUBAR)

Castorama Racibórz – LUBAR 3:1

Zdobywcy bramek: Paweł Szewczyk, Damian Hareńczuk, Mateusz Skorupa (Castorama Racibórz) Michał Rybicki (LUBAR)

IPA Gaszowice - Martex Rybnik 3:0

Zdobywcy bramek: Jacek Herok, Tomasz Wojak, Robert Napiórkowski (IPA Gaszowice)

1 IPA Gaszowice 7 pkt. 7-2 5
2 Castorama Racibórz 6 pkt. 8-4 4
3 LUBAR 4 pkt. 6-6 0
4 Martex Rybnik 0 pkt. 2-11 -9

PÓŁFINAŁ WIELKIEGO FINAŁU DECATHLON Business Champions League – grupa “F”

Biedronka Team - Castorama Racibórz 3:0

Zdobywcy bramek: Kamil Durak, Marcin Winciersz, Mateusz Potoczny (Biedronka Team)

IPA Gaszowice – Prawnicy Wodzisław Śląski 0:0 rzuty karne 1:0

WIELKI FINAŁ DECATHLON Business Champions League

Biedronka Team – IPA Gaszowice 2:2 karne 3:2

Zdobywcy bramek: Kamil Durak 2 (Biedronka Team) Jacek Herok 2 (IPA Gaszowice)

FINAŁ POCIESZENIA DECATHLON Business Champions League

OBI Jastrzębie Zdrój – Pogotowie Ratunkowe Wodzisław Śląski 5:1

Zdobywcy bramek: Łukasz Tokarczyk 2, Jarek Getnar, Damian Nowok, Piotr Kubiak (OBI Jastrzębie Zdrój) Anatol Mokropuło (Pogotowie Ratunkowe)

Tesco Dystrybucja Gliwice – TWIST 0:3

Zdobywcy bramek: Szymon Serej, Bogdan Szajthauer, Wojciech Krauzy (TWIST)

OBI Jastrzębie Zdrój - Tesco Dystrybucja Gliwice 1:0

Zdobywcy bramek: Marcin Maguda (OBI Jastrzębie Zdrój)

Pogotowie Ratunkowe Wodzisław Śląski - TWIST 0:4

Zdobywcy bramek: Filip Komorowski 2, Bogdan Szajthauer, Tomasz Krauzy (TWIST)

OBI Jastrzębie Zdrój - TWIST 0:3

Zdobywcy bramek: Wojciech Krauzy 2, Filip Komorowski (TWIST)

Pogotowie Ratunkowe Wodzisław Śląski - Tesco Dystrybucja Gliwice 0:9

Zdobywcy bramek: Dawid Burczyk 3, Mateusz Ryducha 2, Maciej Frątczak, Damian Łopatka, Sławomir Karpiński, Damian Dudek (Tesco Dystrybucja Gliwice)

1 TWIST 9 pkt. 10-0 10
2 OBI Jastrzębie Zdrój 6 pkt. 6-4 2
3 Tesco Dystrybucja Gliwice 3 pkt. 9-4 5
4 Pogotowie Ratunkowe 0 pkt. 1-18 -17

Finał Ostatniej Szansy “DECATHLON Business Champions League”

ICE Group – DECATHLON Żory 4:0

Zdobywcy bramek: Krzysztof Słowik, Piotr Słowik, Daniel Gołębiowski, Tomasz Żółkiewicz (ICE Group)

LineTrans – ICE Group 4:2

Zdobywcy bramek: Krzysztof Pierchała 3, Jakub Pytel (LineTrans) Daniel Gołębiowski, JarosławPaprocki (ICE Group)

LineTrans - DECATHLON Żory 3:1

Zdobywcy bramek: Jakub Pytel 2, Michał Kurcbart (LineTrans) Tomasz Tądel (DECTHLON Żory)

1 LineTrans 6 pkt. 7-3 4
2 ICE Group 3 pkt. 6-4 2
3 DECATHLON Żory 0 pkt. 1-7 -6
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?