WIELKI FINAŁ DECATHLON Business Champions League – grupa “E”
Ratownicy Chwałowice – Biedronka Team 1:2
Zdobywcy bramek: Rafał Skaba (Ratownicy Chwałowice) Krzysztof Studnik, Mateusz Potoczny (Biedronka Team)
PURMO – Prawnicy Wodzisław Śląski 0:4
Zdobywcy bramek: Przemysław Pluta 2, Michał Różycki 2 (Prawnicy Wodzisław Śląski)
Ratownicy Chwałowice - PURMO 2:0
Zdobywcy bramek: Rafał Skaba, Maciej Skupień (Ratownicy Chwałowice)
Biedronka Team - Prawnicy Wodzisław Śląski 2:0
Zdobywcy bramek: Krzysztof Studnik, Łukasz Michalik (Biedronka Team)
Ratownicy Chwałowice - Prawnicy Wodzisław Śląski 2:2
Zdobywcy bramek: Rafał Skaba, Mateusz Gawliczek (Ratownicy Chwałowice) Przemysław Pluta 2 (Prawnicy Wodzisław Śląski)
Biedronka Team - PURMO 2:0
Zdobywcy bramek: Mateusz Potoczny 2 (Biedronka Team)
1 Biedronka Team | 9 pkt. | 6-1 | 5 |
2 Prawnicy Wodzisław Śląski | 4 pkt. | 6-4 | 2 |
3 Ratownicy Chwałowice | 4 pkt. | 5-4 | 1 |
4 PURMO | 0 pkt. | 0-8 | -8 |
WIELKI FINAŁ DECATHLON Business Champions League – grupa “F”
Castorama Racibórz – IPA Gaszowice 0:2
Zdobywcy bramek: Tomasz Wojak, Tomasz Hynek (IPA Gaszowice)
Martex Rybnik – LUBAR 1:3
Zdobywcy bramek: Patryk Zieliński (MARTEX Rybnik) Michał Rybicki, Kacper Jargoń, Piotr Stepczuk (LUBAR)
Castorama Racibórz - Martex Rybnik 5:1
Zdobywcy bramek: Damian Hareńczuk 3, Paweł Szewczyk, Łukasz Pawłowski (Castorama Racibórz) Patryk Bąkowski (Martex Rybnik)
IPA Gaszowice – LUBAR 2:2
Zdobywcy bramek: Tomasz Wwojak, Robert Napiórkowski (IPA Gaszowice) Kacper Jargoń, Rafał Bobrzik (LUBAR)
Castorama Racibórz – LUBAR 3:1
Zdobywcy bramek: Paweł Szewczyk, Damian Hareńczuk, Mateusz Skorupa (Castorama Racibórz) Michał Rybicki (LUBAR)
IPA Gaszowice - Martex Rybnik 3:0
Zdobywcy bramek: Jacek Herok, Tomasz Wojak, Robert Napiórkowski (IPA Gaszowice)
1 IPA Gaszowice | 7 pkt. | 7-2 | 5 |
2 Castorama Racibórz | 6 pkt. | 8-4 | 4 |
3 LUBAR | 4 pkt. | 6-6 | 0 |
4 Martex Rybnik | 0 pkt. | 2-11 | -9 |
PÓŁFINAŁ WIELKIEGO FINAŁU DECATHLON Business Champions League – grupa “F”
Biedronka Team - Castorama Racibórz 3:0
Zdobywcy bramek: Kamil Durak, Marcin Winciersz, Mateusz Potoczny (Biedronka Team)
IPA Gaszowice – Prawnicy Wodzisław Śląski 0:0 rzuty karne 1:0
WIELKI FINAŁ DECATHLON Business Champions League
Biedronka Team – IPA Gaszowice 2:2 karne 3:2
Zdobywcy bramek: Kamil Durak 2 (Biedronka Team) Jacek Herok 2 (IPA Gaszowice)
FINAŁ POCIESZENIA DECATHLON Business Champions League
OBI Jastrzębie Zdrój – Pogotowie Ratunkowe Wodzisław Śląski 5:1
Zdobywcy bramek: Łukasz Tokarczyk 2, Jarek Getnar, Damian Nowok, Piotr Kubiak (OBI Jastrzębie Zdrój) Anatol Mokropuło (Pogotowie Ratunkowe)
Tesco Dystrybucja Gliwice – TWIST 0:3
Zdobywcy bramek: Szymon Serej, Bogdan Szajthauer, Wojciech Krauzy (TWIST)
OBI Jastrzębie Zdrój - Tesco Dystrybucja Gliwice 1:0
Zdobywcy bramek: Marcin Maguda (OBI Jastrzębie Zdrój)
Pogotowie Ratunkowe Wodzisław Śląski - TWIST 0:4
Zdobywcy bramek: Filip Komorowski 2, Bogdan Szajthauer, Tomasz Krauzy (TWIST)
OBI Jastrzębie Zdrój - TWIST 0:3
Zdobywcy bramek: Wojciech Krauzy 2, Filip Komorowski (TWIST)
Pogotowie Ratunkowe Wodzisław Śląski - Tesco Dystrybucja Gliwice 0:9
Zdobywcy bramek: Dawid Burczyk 3, Mateusz Ryducha 2, Maciej Frątczak, Damian Łopatka, Sławomir Karpiński, Damian Dudek (Tesco Dystrybucja Gliwice)
1 TWIST | 9 pkt. | 10-0 | 10 |
2 OBI Jastrzębie Zdrój | 6 pkt. | 6-4 | 2 |
3 Tesco Dystrybucja Gliwice | 3 pkt. | 9-4 | 5 |
4 Pogotowie Ratunkowe | 0 pkt. | 1-18 | -17 |
Finał Ostatniej Szansy “DECATHLON Business Champions League”
ICE Group – DECATHLON Żory 4:0
Zdobywcy bramek: Krzysztof Słowik, Piotr Słowik, Daniel Gołębiowski, Tomasz Żółkiewicz (ICE Group)
LineTrans – ICE Group 4:2
Zdobywcy bramek: Krzysztof Pierchała 3, Jakub Pytel (LineTrans) Daniel Gołębiowski, JarosławPaprocki (ICE Group)
LineTrans - DECATHLON Żory 3:1
Zdobywcy bramek: Jakub Pytel 2, Michał Kurcbart (LineTrans) Tomasz Tądel (DECTHLON Żory)
1 LineTrans | 6 pkt. | 7-3 | 4 |
2 ICE Group | 3 pkt. | 6-4 | 2 |
3 DECATHLON Żory | 0 pkt. | 1-7 | -6 |