DECATHLON Business Champions League 2016-2017.... podział drużyn na koszyki

Zgodnie z zapowiedzią drużyny uczestniczące w rozgrywkach "DECATHLON Business Champions League 2016-2017" zostały podzielone na koszyki wg. klasyfikacji generalnej, która została stworzona na podstawie dwóch poprzednich edycji rozgrywek.

Przyjęta punktacja klasyfikacji generalnej wyglądała następująco: 1 miejsce - 20 pkt., 2 miejsce - 15 pkt., 3 miejsce - 12 pkt., 4 miejsce - 10 pkt., miejsca 5-8 - 5 pkt., udział (pozostałe miejsca) - 3 pkt.

Na podstawie przyjętej punktacji podział drużyn na trzy koszyki wygląda następująco:

- koszyk "A" - Biedronka Team, Castorama Racibórz, OBI Jastrzębie Zdrój, OIRP Katowice

- koszyk "B" - IPA Gaszowice, LUBAR, PURMO, ZZRG Chwałowice

- koszyk "C" - Decathlon Bielsko-Biała, Decathlon Żory, Hydrotech, ICE Group, Leroy Merlin Cieszyn, Tenneco Rybnik, Tenneco Silesia, Tesco Dystybucja Gliwice

A już... jutro losowanie turniejów kwalifikacyjnych w DECATHLON Żory :-)