"DECATHLON Business Champions League 2017-2018”... już wkrótce startujemy :-)

„Futbol, futbol, futbol. W to dzisiaj gra cały świat. Bo dobry mecz to piękna rzecz. Wśród wielu szans Twoja jest” – tak śpiewa Maryla Rodowicz …. i właśnie tymi słowami chciałbym zaprosić wszystkich miłośników futbolu do kolejnej edycji turnieju piłki nożnej „DECATHLON Business Champions League 2017-2018”.

O tym, że warto zagrać w rozgrywkach "DECATHLON Business Champions League" nie trzeba przekonywać ekip, które są z nami już od lat, ale z wielką niecierpliwością czekamy też na zespoły nowe, które nadadzą turniejowi świeżego powiewu.

Łączymy siły, szlifujemy formę i spotykamy się w październiku, by móc zaśpiewać:​ „To był strzał, to jest szał, To jest sport, to sport” :-)

Plan organizacyjny turnieju DECATHLON Business Champions League 2017-2018” wygląda następująco:

* organizacja rozgrywek – do rozgrywek mogą przystąpić maksymalnie 16 drużyn,

* częstotliwość spotkań: jeden turniej w miesiącu,

* system rozgrywek:

-> faza kwalifikacyjna (październik 2017) : rozgrywki grupowe (4 zespoły w grupie, system „każdy z każdym”, spotkania 2 x 9 minut),

> faza grupowa (listopad - grudzień 2017): rozgrywki grupowe (4 zespoły w grupie, system „każdy z każdym”, spotkania 2 x 9 minut),

-> faza pucharowa (styczeń - luty 2018): rozgrywki pucharowe min. Wielki Finał Business Champions League oraz Finał Pocieszenia Business Champions League.

* miejsce spotkań – hala sportowa Boguszowice - Rybnik (gra 4 zawodników + bramkarz),

* czas trwania turnieju – spotkania będą odbywać się w czwartki, w dwóch przedziałach:

-> grupa A, B -> 16.45 - 19.00,

-> grupa C, D -> 19.15 - 21.30.

Kolejność zgłoszeń przesądza o tym, które zakłady pracy wezmą udział w rozgrywkach (ostateczny termin mija 30 września br). Wszystkie zainteresowane zakłady pracy proszę o kontakt z numerem telefonu 692-057-952 lub drogą mailową hlb.rybnik@wp.pl.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Organizator turnieju