zamknij reklamę

"Mistrzostwa Polski Marketów 2017" - zaproszenie

"Mistrzostwa Polski Marketów 2017" - zaproszenie

Rok 2016 bezapelacyjnie należał do drużyny Biedronki Team, która w swoim debiucie w lutym zwyciężyła w turnieju halowym pokonując w finale po rzutach karnych drużynę Makro Cash & Carry Kielce, a następnie we wrześniu w finale pewnie pokonała ekipę OBI Jastrzębie Zdrój. Czy rok 2017 będzie równie udany dla zawodników Biedronki Team? A może poznamy nowego Mistrza Marketów w turnieju piłki nożnej? Na te wszystkie pytania znajdziemy odpowiedź 4 marca br., bo właśnie wtedy do Katowic zawitają drużyny piłkarskie składające się z pracowników wybranych marketów.

Turniej piłki nożnej pt. „Mistrzostwa Polski Marketów 2017” odbędzie się w nowoczesnym obiekcie „Kopalni Futbolu” w Katowicach (www.kopalniafutbolu.pl). Kopalnia Futbolu to dwie hale piłkarskie o wymiarach 40 x 20 metrów z bramkami typu junior o wymiarach 5 m. x 2 m., z nowoczesną nawierzchnią ze sztucznej trawy.

Oto plan „Mistrzostw Polski Marketów”:

-> termin: 4 marzec 2017 (sobota, start ok. 17.00-21.00)

       -> ilość drużyn: 8-12 marketów z całej Polski,

       ->system rozgrywek: uzależniony od ilości drużyn,

-> miejsce rozgrywanego turnieju: boisko ze sztuczną trawą; gra 4 zawodników w polu + bramkarz.

Dodatkowo dla drużyn chcących skorzystać z noclegu z 4 marca na 5 marca br. przygotowano specjalną ofertę hotelową (na „życzenie” wysyłam w osobnej korespondencji @).

Harmonogram spotkań „Mistrzostw Polski Marketów” zostanie ustalony drogą losowania. Kolejność zgłoszeń do turnieju przesądza o tym, które markety wezmą udział w Mistrzostwach (ostateczny termin mija 31 stycznia br.).

Szczegółowy program rozgrywek, a także ich regulamin zostanie wysłany do Państwa po zamknięciu listy zgłoszeń. W razie jakichkolwiek pytań jestem do Państwa dyspozycji.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Organizator turnieju

Tel. 692-057-952

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości