"Mistrzostwa Polski Marketów 2018" - zaproszenie

W poprzedniej edycji rozgrywek zwycięskie „Mamy to … mamy to” odśpiewali zawodnicy Castoramy Racibórz, którzy po serii rzutów karnych pokonali Biedronkę Team.

Czy w tym roku drużyna Castoramy Racibórz obroni tytuł mistrzowski? A może poznamy nowego Mistrza Marketów w turnieju piłki nożnej? Na te wszystkie pytania znajdziemy odpowiedź 24 marca br., bo właśnie wtedy do Katowic zawitają drużyny piłkarskie składające się z pracowników wybranych marketów.

Turniej piłki nożnej pt. „Mistrzostwa Polski Marketów 2018” odbędzie się w nowoczesnym obiekcie „Kopalni Futbolu” w Katowicach (www.kopalniafutbolu.pl). Kopalnia Futbolu to dwie hale piłkarskie o wymiarach 40 x 20 metrów z bramkami typu junior o wymiarach 5 m. x 2 m., z nowoczesną nawierzchnią ze sztucznej trawy.

Oto plan „Mistrzostw Polski Marketów”:

-> termin: 24 marzec 2018 (sobota, start ok. 17.00-21.00)

-> ilość drużyn: 8-10 marketów z całej Polski

-> system rozgrywek: uzależniony od ilości drużyn,

-> miejsce rozgrywanego turnieju: boisko ze sztuczną trawą; gra 4 zawodników w polu + bramkarz.

Harmonogram spotkań „Mistrzostw Polski Marketów” zostanie ustalony drogą losowania. Kolejność zgłoszeń do turnieju przesądza o tym, które markety wezmą udział w Mistrzostwach (ostateczny termin mija 28 lutego br.).