Po turnieju w grupie "G" powiedzieli.... - wywiady meczowe

Po turnieju „G” powiedzieli:

Adam Puszer (Castorama Racibórz) „Powiem szczerze, że ostatnio dużo ze sobą gramy w tym składzie i dzisiaj nam po prostu fajnie poszło. Przyjechaliśmy dzisiaj tutaj z zamiarem, że do dalszej części rozgrywek awansujemy z pierwszego miejsca i to nam się udało. W spotkaniu z ICE Group mogliśmy rozstrzygnąć losy spotkania już w pierwszej części meczu, ale niestety niepotrzebnie kombinowaliśmy pod ich bramką. Później drużyna ICE Group podgoniła wynik, ale na całe szczęście w końcowej fazie meczu rozstrzygnęliśmy losy spotkania na naszą korzyść.”
Paweł Deleżuch (Hydrotech Rybnik) „Dzisiaj jest uśmiech na mojej twarzy, gdyż była fajna zabawa, atmosfera i wyrównany poziom rozgrywek. Mecz z Castoramą nam po prostu nie wyszedł – byliśmy rozkojarzeni i kompletnie nam nic nie wychodziło. W spotkaniu z ICE Group zagraliśmy już na większym luzie i tym samym udało nam się zdobyć trzy punkty. W skali jeden do dziesięć występ swojego zespołu oceniam na osiem – jak poprawimy komunikację to będzie „dziesięć”.
Tomasz Żółkiewicz (ICE Group) – „Dzisiaj zagraliśmy naprawdę dobre zawody i jako kapitan drużyny jestem bardzo zadowolony z zawodników mojego zespołu. Do ostatnich minut turnieju walczyliśmy o awans do Finału Pocieszenia. Tak naprawdę do zwycięstw w obydwóch meczach zabrakło nam po prostu koncentracji w końcowych fragmentach spotkania. Widać, że z meczu na mecz gramy coraz lepiej i myślę, że już wkrótce zaprocentuje to zwycięstwami w rozgrywkach.”