Po "WIELKIM FINALE" powiedzieli.... - wywiady meczowe

Po turnieju powiedzieli:

Marcin Skupień (ZZRG Chwałowice) – „Dzisiaj poszło wszystko zgodnie z naszym planem. Zmieniliśmy trochę taktykę tzn. ujęliśmy trochę z pięknego stylu gry, ale za to dodaliśmy lepszą skuteczność i udało się zwyciężyć turniej. Musieliśmy się dzisiaj mocno napracować w każdym meczu, gdyż każdy przeciwnik postawił nam wysoko poprzeczkę. W pierwszym spotkaniu z Prawnikami mieliśmy trochę szczęścia, gdyż w ostatniej akcji meczu zdobyliśmy bramkę. Drugi mecz z Biedronką niestety był pełen chaosu, a dopiero w trzecim spotkaniu z Tenneco zagraliśmy na większym luzie. Podczas całego turnieju naszą mocną stroną był po prostu kolektyw, a także dobra obecność wszystkich zawodnikach na turniejach. Wrażenia po takim turnieju jak najbardziej pozytywne: adrenalina, dobra zabawa, super obiekt, a także organizacja turnieju na wysokim poziomie – nic tylko bawić się jak najdłużej w tego rodzaju rozgrywkach.”

Piotr Sokołowski (Biedronka Team) – „Na samym początku chciałem przeprosić całą swoją drużynę za moją grę, gdyż nie zagrałem na odpowiednim poziomie. Padły bramki kuriozalne i to z całą pewnością jest minusem tego turnieju. Wiem, że moich chłopaków stać naprawdę na dużo, ale niestety ja dzisiaj nie byłem dla nich wsparciem. W moim odczuciu ten turniej już od samego początku był bardzo ciężki i tak naprawdę w żadnej fazie rozgrywek nie było łatwo. Nie ukrywam, że przed turniejem mieliśmy duże obawy przed Tenneco Rybnik, gdyż nie wiadomo z jakich przyczyn ten zespół nam po prostu nie leży. Jeśli chodzi o zwycięzców drużynę z Chwałowic to zagrali po prostu super. W swoim zespole mieli najlepszego strzelca i bramkarza rozgrywek i było widać, że Ci zawodnicy stanowią siłę tej drużyny.”

Grzegorz Pawlak (Tenneco Rybnik) – „Przyznam się szczerze, że nie sądziłem, iż spotka nas dzisiaj taki wysoki poziom tego turnieju. Przed przystąpieniem do rozgrywek byliśmy wielką niewiadomą, gdyż w tego rodzaju rozgrywkach bierzemy pierwszy raz udział i nie ukrywam, że trzecie miejsce dla nas w Wielkim Finale jest dużym sukcesem. Moim zdaniem do zwycięstwa zabrakło nam po prostu takiego ogrania halowego, ale już na przyszły sezon mamy zaplanowanych kilka treningów przed nową edycją rozgrywek. Z całą pewnością na wyróżnienie zasługuje cała drużyna – za zaangażowanie, za to, że po pracy chcieli przyjechać i zagrać w tym turnieju. Warto też zwrócić uwagę na filara naszego zespołu – Adriana Śliwę, który kreuje grę naszego zespołu. Zwycięstwo w turnieju drużyny ZZRG Chwałowic jak najbardziej zasłużone, aczkolwiek w przyszłym roku drużyna Tenneco Rybnik zepsuje im szyki.”

Marcin Kałat (OIRP Katowice) – „Przed turniejem z całą pewnością liczyliśmy na więcej, ale sprawdziła się stara zasada, że „trudniej się broni tytułu niż się go zdobywa” i w 100% wyszło to dzisiaj. Trzeba też szczerze przyznać, że w tym turnieju finałowym było o wiele więcej zaangażowania, walki niż rok temu. Mimo problemów kadrowych udało nam się poszczególne etapy rozgrywek sprawnie przechodzić, ale z całą pewnością było to dużo trudniejsze niż w tamtym roku. Przed rozgrywkami spodziewałem się tego, że drużyna z Chwałowic to główny kandydat do wygrania turnieju i w moim odczuciu jak najbardziej na to zasłużyli. Jeśli chodzi o wyróżnienia z naszego zespołu to zgadzam się z organizatorem rozgrywek, że warto było wyróżnić Michała, który w tej edycji rozgrywek robił swoje i co najważniejsze strzelił bardzo dużo bramek dla naszego zespołu. Oczywiście wielkie słowa uznania należą się każdemu zawodnikowi z naszej drużyny, gdyż każdy zrobił swoje, walczył i dał z siebie wszystko. Organizacja rozgrywek również na coraz większym poziomie – otoczka medialna turnieju, a także promowanie rozgrywek idą naprawdę w dobrym kierunku.”