Podział koszyków "DECATHLON Business Champions League 2018"

Wzorem poprzednich rozgrywek drużyny uczestniczące w turnieju "DECATHLON Business Champions League 2018" zostały podzielone na koszyki wg. klasyfikacji generalnej, która została stworzona na podstawie trzech poprzednich edycji rozgrywek.

Przyjęta punktacja klasyfikacji generalnej wyglądała następująco: 1 miejsce - 20 pkt., 2 miejsce - 15 pkt., 3 miejsce - 12 pkt., 4 miejsce - 10 pkt., miejsca 5-8 - 5 pkt., udział (pozostałe miejsca) - 3 pkt. (w przypadku tej samej ilości punktów decyduje wyższe miejsce w ostatnim turnieju)

Na podstawie przyjętej punktacji podział drużyn na trzy koszyki wygląda następująco:

- koszyk "A" - Biedronka Team, LUBAR, OBI Jastrzębie Zdrój, Tenneco Silesia

- koszyk "B" - Flagowa Kraina, PURMO, Tenneco Rybnik, TESCO Dystrybucja Gliwice

- koszyk "C" - DECATHLON Żory, Eaglemoss Polska, EKO Okna, ICE Group, Leroy Merlin Cieszyn, OBI Tychy, PGE Energia Ciepła, TWIST.

Losowanie już wkrótce :-)