WYWIADY MECZOWE.... po turnieju kwalifikacyjnym "D" powiedzieli:

Po turnieju kwalifikacyjnym "D" powiedzieli:

Marcin Kałat (OIRP Katowice) - „Był to wybitnie rozgrzewkowy turniej. Widać było brak ogrania na hali po sezonie letnim. Powoli wchodzimy w jakiś rytm, ale ta nasza gra się nie kleiła i musimy to poprawić. Z każdym kolejnym meczem graliśmy trochę sprawniej. Szczególnie ciężko przyszedł nam ten pierwszy mecz z ICE – dużo potu i wysiłku kosztowały nas te trzy punkty. W meczu z Tenneco wiedzieliśmy co nas czeka, gdyż w poprzedniej edycji z nimi graliśmy. Chłopaki potrafią grac w piłkę i są dobrze wybiegani. Niestety w tym meczu to my musieliśmy gonić wynik, ale udało się wyrównać. W ostatnim spotkaniu z EKO Oknami zrobiliśmy sobie taki mały horror – ten mecz wyglądał raczej jak finałowy, a nie jak turniej rozgrzewkowy, ponieważ z 0:2 wyciągnęliśmy na 3:2 i chwała tutaj chłopakom za walkę do końca."

Mateusz Zdrzałek (EKO Okna) - „Ekipa fajna, atmosfera również, poziom wysoki – także warto było tu dzisiaj przyjechać. Jestem zadowolony ze swoich kolegów – oczywiście zawsze mogło być lepiej, ale myślę, że następny razem pokażemy na co Nas stać. Jeśli chodzi o indywidualne wyróżnienia to z całą pewnością takie kieruje do naszego bramkarza, gdyż uratował nam tyłek w kilku meczach. W pierwszym meczu wygrywaliśmy, ale niestety zabrakło chyba doświadczenia w tych rozgrywkach i nie udało się zdobyć ani jednego punktu. W meczu z ICE od początku goniliśmy wynik, ale udało i trzy punkty powędrowały na nasze konto. Po ostatnim meczu z OIRP Katowice mamy wielki niedosyt, gdyż na 20 sekund przed końcem tracimy bramkę i niestety na odrobienie strat nie wystarczyło już czasu.”

Michał Zydorek (Tenneco Silesia) - „Poziom tego turnieju był bardzo wysoki - każdy z meczów był zacięty. Cieszę się, że ponownie tutaj jesteśmy i możemy z Wami zagrać. W pierwszym meczu początkowo widać było brak koncentracji, ale później wzajemnie się zmotywowaliśmy, było trochę krzyku i można powiedzieć, że końcówka należała do nas. W spotkaniu z OIRP prowadziliśmy, a w dodatku przy stanie 1:1 mieliśmy sporo sytuacji podbramkowych, których nie udało się wykorzystać. Końcówka meczu była nerwowa, ale patrząc z perspektywy całego turnieju ten remis był dla nas dobrym wynikiem. W spotkaniu z ICE szybko strzeliliśmy dwie bramki i spoczęliśmy na laurach. W dodatku oddaliśmy inicjatywę przeciwnikom i dopiero w końcówce była mobilizacja i trzy punkty są nasze.”

Tomasz Żółkiewicz (ICE Group) - „Porównując wszystkie nasze turnieje to ten dzisiejszy był chyba najlepszy w naszym wykonaniu, bo nie były to wyniki hokejowe tylko czysto piłkarskie. Tak naprawdę pierwsze dwa mecze przez nasze indywidualne błędy spowodowały, że spotkania zakończyły się minimalną porażką, a spokojnie mogliśmy wyciągnąć remis. Nawet w ostatnim meczu, gdy przegrywaliśmy 0:2 potrafiliśmy strzelić bramkę i stworzyć kilka dogodnych sytuacji na remis. Moim zdaniem najlepszą piłkę dzisiaj zagrała drużyna Tenneco i tym samym zasłużyła na pierwsze miejsce w grupie.”