WYWIADY MECZOWE.... po turnieju w grupie "E" powiedzieli:

Po turnieju w grupie "E" powiedzieli:

Tomasz Kiełkowski (Flagowa Kraina) - "Powiem szczerze, że nie spodziewałem się tego, że dzisiaj wywalczymy pierwsze miejsce i tym samym jestem bardzo zadowolony z przebiegu tego turnieju. Z turnieju na turniej nabieramy coraz większego doświadczenia, a to powoduje, że gramy coraz lepiej. Pierwszy mecz z Castoramą była wyrównany, okazje do zdobycia bramek były z dwóch stron, ale szczęście było po naszej stronie i wygraliśmy 1:0. Na mecz z OIRP Katowice wyszliśmy z założeniem aby nie przegrać i ta sztuka nam się udała. W ostatnim spotkaniu drużyna Tenneco chyba miała w głowach te dwie porażki i brak szans na wejście do Wielkiego Finału, to ułatwiło nam zadanie, ale chwała nam za to, że potrafiliśmy wysoko wygrać."

Marcin Kałat (OIRP Katowice) - "Dzisiaj bardzo dobrze to wyglądało i w związku z tym faktem jestem zadowolony z przebiegu tego turnieju. Zagraliśmy w optymalnym zestawieniu, a dodatkowo wrócił do składu Damian i rzeczywiście fajnie to wszystko współgrało. Pierwszy mecz w turnieju z Tenneco ułożył się po naszej myśli, chociaż niepotrzebnie dawaliśmy dojść naszym przeciwnikom na kontakt bramkowy. Po pierwszych spotkaniach wiedzieliśmy na co stać Flagową Krainę i tym samym obawialiśmy się tego pojedynku. Mecz z Flagową Krainą rozpoczęliśmy wysokim pressingiem i szkoda, że nie udało nam się wykorzystać stworzonych sytuacji bramkowych, ale w końcowym rezultacie jestem z tego spotkania również zadowolony. W ostatnim meczu z Castoramą chcieliśmy walczyć o pierwsze miejsce i tym samym nastrzelać jak najwięcej bramek. Niestety straciliśmy niepotrzebnie jedną bramkę, ale cel został osiągnięty. Jesteśmy po raz trzeci finale i o ile dobrze mi się wydaje takiej sztuki nie udało się żadnej drużynie w tych rozgrywkach. "

Paweł Szewczyk (Castorama Racibórz) - „Niestety od pierwszego meczu w turnieju nie potrafiliśmy dobrze zagrać w obronie i czego konsekwencje odczuwaliśmy w całym turnieju. Myślę, że porażka w pierwszym spotkaniu z Flagową Krainą ustawiła nam cały turniej. W meczu z Tenneco co prawda wygraliśmy, ale było to wymęczone zwycięstwo. Chcieliśmy w tym spotkaniu zagrać spokojnie, a niestety ostatnie pięć minut pojedynku było strasznie nerwowe w naszym wykonaniu. W meczu o wszystko z OIPR Katowice dwa proste nasze błędy na początku spotkania ułożyły mecz, później przeciwnik cofnął się do tyłu i kontrolował przebieg pojedynku. Jak przyjdę do szatni to powiem kolegom słowo dziękuje, gdyż każdy zagrał na tyle ile było go dzisiaj stać."

Piotr Borkowski (Tenneco Rybnik) - „Przed turniejem mierzyliśmy w Wielki Finał, ale niestety nie dopisał nam dzisiaj skład, gdyż brakowało nam dwóch kluczowych zawodników. Po drugie była to wyrównana grupa i każdy z każdym mógł wygrać. W pierwszym meczu z OIRP do zwycięstwa nie zabrakło nam szczęście, tylko po prostu z nimi zawsze nam nie idzie i co turniej z nimi przegrywamy. W spotkaniu z Castoramą było dużo walki i trochę brakowało tego szczęścia pod bramką. W ostatnim pojedynku z Flagową Krainą chcieliśmy zostawić dobry ślad po sobie, ale niestety brakowało sił, aby wywalczyć choćby jedno zwycięstwo w turnieju. ”