WYWIADY MECZOWE.... po turnieju w grupie "H" powiedzieli:

Po turnieju w grupie „H” powiedzieli:

Patryk Organista (MICHAEL) – „Jestem bardzo zadowolony z postawy moich kolegów. Przyznam się szczerze, że po ostatnim turnieju kwalifikacyjnym był lekki niedosyt, ale dzisiaj trzy mecze i trzy zwycięstwa więc jest pięknie. Szkoda, że mieliśmy tylko jednego zmiennika, bo gdyby było nas więcej to pokazalibyśmy jeszcze lepszą grę. Jeśli natomiast miałbym się pokusić o indywidualne wyróżnienie kogoś z mojego zespołu to na uwagę zasługuje dzisiaj gra Marka.”

Marcin Langer (Leroy Merlin Cieszyn) „Nasz występ oceniam średnio, gdyż nie wygraliśmy żadnego meczu. Wiem natomiast, że zostawiliśmy dzisiaj tutaj trochę zdrowia, ale niestety braki kondycyjne zrobiły swoje. Ogólnie poziom wszystkich drużyn był na wyrównanym poziomie i mamy taki niedosyt, że nie pokazaliśmy wszystkich atutów. Warunki do grania dzisiaj były wyśmienite i oby takie przyjemności spotykały nas częściej.”

Rafał Klimek (OBI Jastrzębie Zdrój) – „Pierwszy mecz w turnieju zagraliśmy bardzo słabo – weszliśmy w ten mecz bez rozgrzewki i to się na nas zemściło. W drugim meczu zabraliśmy się do roboty, zagraliśmy konsekwentnie i tym samym udało się wygrać. W moim przekonaniu trzeci mecz też zagraliśmy w dobrym stylu na remis, który dał nam awans do finału pocieszenia. Mieliśmy dzisiaj przyjemność zagrać na kapitalnej płycie, w dodatku pogoda dopisała i tym samym dziękuje organizatorom za dobrą zabawę.”

Marcin Forajter (ICE Group) – „Dzisiaj z każdego z osobna jestem bardzo zadowolony. Był to nasz obiecujący występ i tak naprawdę do pełni szczęścia zabrakło nam tej jednej bramki. Jeśli chodzi o wyróżnienie z mojego zespołu to bardzo dobre zawody rozegrał nasz bramkarz. Boisko dzisiaj było świetnie przygotowane, w dodatku trochę słońca i było naprawdę bardzo fajnie.”