"Zbierz "Lubię to!" dla Twojego zespołu i wygraj upominek od DECATHLON Żory"

Nadszedł czas na prezentację drużyn uczestniczących w rozgrywkach „DECATHLON Business Champions League 2016-2017” i w związku z tym faktem zapraszam na stronę internetową Business Champions League na facebook'u, gdzie wystartowała zabawę pt. "Zbierz "Lubię to!" dla Twojego zespołu i wygraj upominek od DECATHLON Żory"

Drużyna, która zdobędzie najwięcej „Lubię to!” otrzyma od firmy DECATHLON Żory upominek w postaci plecaka turystycznego Arpenaz 10 L QUECHUA (upominek będzie przeznaczony dla każdego zawodnika na danym zdjęciu).

W przypadku takiej samej ilości „Lubię to!” o zwycięstwie w zabawie będzie decydować większa ilość strzelonych bramek w obecnych rozgrywkach „DECATHLON Business Champions League 2016-2017”.

Czas trwania zabawy – do 4 stycznia 2017 (do godz. 22.00)