Zmiany systemu rozgrywek w nowej edycji "DECATHLON Business Champions League 2016-2017"

Turniej "DECATHLON Business Champions LEAGUE 2016-2017" będzie składała się z czterech rund:

- pierwsza runda  tzw. turnieje kwalifikacyjne - im lepsza lokata w turnieju tym lepsze rozstawienie,

- druga runda tzw. eliminacje do finałów - dwa pierwsze miejsca z każdej grupy awansują do rozgrywek premiowanych do udziału w WIELKIM Finale "Decathlon Business Champions League", a miejsca trzy i cztery zagrają w turnieju premiowanym do udziału w Finale Pocieszenia "Decathlon Business Champions League"

- trzeci runda tzw. faza grupowa - dwa pierwsze miejsce z każdej grupy będą premiowane udziałem w WIELKIEM Finale oraz Finale Pocieszenia "Decathlon Business Champions League", a miejsce trzy i cztery będą premiowane do udziału w MINI Finałach "Decathlon Business Champions League",

- czwarta runda tzw. FINAŁOWA - czyli po prostu... zwycięzca danej grupy wygrywa swój FINAŁ :-)

Podsumowując zmiany w tej edycji rozgrywek... to każda drużyna rozegra taką samą ilość spotkań (turniejów) i tym samym każda drużyna dotrze do finału :-)

Jednocześnie informuję, iż w poszczególnych turniejach zawsze będzie obowiązywała zasada "każdy z każdym".