WIELKI FINAŁ - 25.05.2015 Wodzisław Śl.
GRUPA A
Straż Pożarna Jastrzębie Zdrój– KWK Chwałowice 1:2
Zdobywcy bramek: Mirosław Stabla (Straż Pożarna Jastrzębie Zdrój) Szymon Zniszczoł, Mariusz Waśko (KWK Chwałowice)
LUBAR– Oldboje z Makro 1:2
Zdobywcy bramek: Krzysztof Stepczuk (LUBAR) Jakub Czarnecki2 (Oldboje z Makro)
Straż Pożarna Jastrzębie Zdrój – Oldboje z Makro 1:0
Zdobywcy bramek: Mieczysław Machej (Straż Pożarna Jastrzębie Zdrój)
LUBAR– KWK Chwałowice 1:3
Zdobywcy bramek: Kamil Kustoś (LUBAR)Grzegorz Sutkowski, Adam Paprotny, Marek Korytowski (KWK Chwałowice)
Straż Pożarna Jastrzębie Zdrój– LUBAR 1:2
Zdobywcy bramek: Mirosław Stabla (Straż Pożarna Jastrzębie Zdrój) Paweł Krótki, Łukasz Pałamarz (LUBAR)
Oldboje z Makro – KWK Chwałowice 0:0
1AKWK Chwałowice 7 pkt. 5-2 +3 awans
2AOldboje z Makro4 pkt. 2-20 awans
3ALUBAR 3 pkt. 4-6 -2
4AStraż Pożarna Jastrzębie Zdrój3 pkt. 3-2+1
GRUPA B
Energetyk Rybnik –PURMO 3:2
Zdobywcy bramek: Mariusz Roszyk, Marcin Kuczera, Adrian Godula (Energetyk Rybnik) Przemysław Cyran, Mateusz Foraiter (PURMO)
OBI Jastrzębie Zdrój – ZSRG Żory 1:1
Zdobywcy bramek:Mateusz Wiącek (OBIJastrzębie Zdrój) Radosław Sokołek(ZSRG Żory)
Energetyk Rybnik – ZSRG Żory 0:1
Zdobywcy bramek:Radosław Sokołek (ZSRG Żory)
OBI Jastrzębie Zdrój – PURMO 2:3
Zdobywcy bramek: Mateusz Wiącek, Krzysztof Janoszka (OBI Jastrzębie Zdrój) Mateusz Foraiter, Paweł Wenerski 2 (PURMO)
Energetyk Rybnik – OBI Jastrzębie Zdrój 7:0
Zdobywcy bramek: Adrian Godula 5, Dawid Szpot, Hubert Szopa (Energetyk Rybnik)
ZSRG Żory – PURMO 3:0
Zdobywcy bramek:Adam Szymon 2, Tomasz Pająk(ZSRG Żory)
1BZSRG Żory7 pkt. 5-1 +4 awans
2BEnergetyk Rybnik 6 pkt. 10-3+7 awans
3BPURMO 3 pkt. 5-8 -3
4BOBI Jastrzębie Zdrój1 pkt. 3-11 -8
Półfinały "SEGER CUP 2015"
1A KWK Chwałowice- 2BEnergetyk Rybnik1:1 karne 2:0
Zdobywcy bramek: Adam Paprotny (KWK Chwałowice) Adrian Godula (Energetyk Rybnik)(
2A Oldboje z Makro- 1B ZSRG Żory 0:2
Zdobywcy bramek:Tomasz Pająk 2 (ZSRG Żory)
FINAŁ "SEGER CUP 2015"
KWK Chwałowice - ZSRG Żory 2:2 karne 3:2
Zdobywcy bramek: Adam Paprotny, Marek Korytowski (KWK Chwałowice) Szymon Adam, Michał Demus (ZSRG Żory)
***************************************************************************************************************************************
19.05.2015 Rybnik - TURNIEJ KWALIFIKACYJNY
GRUPA A
Castorama Kędzierzyn - Koźle – Castorama Racibórz 1:1
Zdobywcy bramek: Albert Michta (Castorama Kędzierzyn- Koźle) Paweł Solich (Castorama Racibórz)
ICE Group – Konsalnet Katowice 0:1
Zdobywcy bramek: Paweł Kempny (Konsalnet Katowice)
Castorama Kędzierzyn - Koźle – Konsalnet Katowice 3:0
Zdobywcy bramek: Marek Kadyła 3 (Castorama Kędzierzyn – Koźle)
ICE Group – Castorama Racibórz 0:2
Zdobywcy bramek: Damian Brocki, Damian Hareńczuk (Castorama Racibórz)
Castorama Kędzierzyn - Koźle – ICE Group 4:1
Zdobywcy bramek: Albert Michta 2, Marek Kadyła 2 (Castorama Kędzierzyn – Koźle) Tomasz Skała
(ICE Group)
Konsalnet Katowice – Castorama Racibórz 0:1
Zdobywcy bramek: Paweł Solich (Castorama Racibórz)
1A Castorama Kędzierzyn-Koźle 7 pkt. 8-2 +6
2A Castorama Racibórz 7 pkt. 4-1 +3
3A Konsalnet 3 pkt. 1-7 -6
4A ICE Group 0 pkt. 1-4 -3
GRUPA B
KWK Chwałowice – Oldboje z Makro 1:2
Zdobywcy bramek: Rafał Skaba (KWK Chwalowice) Jakub Czarnecki 2 (Oldboje z Makro)
PURMO – ZSRG Żory 0:1
Zdobywcy bramek: Michał Demus (ZSRG Żory)
KWK Chwałowice – ZSRG Żory 1:3
Zdobywcy bramek: Adam Paprotny (KWK Chwałowice) Radosław Sokołek, Paweł Maroszek, Szymon
Adam (ZSRG Żory)
PURMO – Oldboje z Makro 2:1
Zdobywcy bramek: Piotr Rachtan, Przemysław Konsek (PURMO) Sebastian Klonowski (Oldboje z
Makro)
KWK Chwałowice – PURMO 3:1
Zdobywcy bramek: Rafał Skaba, Grzegorz Sułkowski, Szymon Zniszczoł (KWK Chwałowice) Paweł
Wenerski (PURMO)
ZSRG Żory – Oldboje z Makro 0:3
Zdobywcy bramek: Wojtek Krochmal 2, Łukasz Czubała (Oldboje z Makro)
1B Oldboje z Makro 6 pkt. 6-3 +3
2B ZSRG Żory 6 pkt. 4-4 0
3B KWK Chwałowice3 pkt. 5-6 -1
4B PURMO 3 pkt. 3-5 -2
FAZA PUCHAROWA (zwycięzcy pojedynków awansują do WIELKIEGO FINAŁU „SEGER CUP 2015”)
1A Castorama Kędzierzyn – Koźle - 4B PURMO 1:3
Zdobywcy bramek: Marek Kadyła (Castorama Kędzierzyn – Koźle) Mateusz Foraiter (PURMO)
2A Castorama Racibórz - 3B KWK Chwałowice 2:2 karne 0:2
Zdobywcy bramek: Damian Hareńczuk, Dominik Krakowski (Castorama Racibórz) Adam Paprotny,
Mariusz Waśko (KWK Chwałowice)
3A Konsalnet - 2B ZSRG Żory 0:4
Zdobywcy bramek: Paweł Maroszek 2, Michał Demus, Sebastian Machulec (ZSRG Żory)
4A ICE Group - 1B Oldboje z Makro 1:3
Zdobywcy bramek: Mateusz Stawinoga (ICE Group) Jakub Czarnecki 2, Łukasz Barczuk (Oldboje z
Makro)
11.05.2015 Wodzisław - TURNIEJ KWALIFIKACYJNY
Energetyk Rybnik – LUBAR 2:0
Zdobywcy bramek: Adrian Godula, Hubert Szopa (Energetyk Rybnik)
Micheal Team– OBI Jastrzębie Zdrój 3:0
Zdobywcy bramek: Marek Styrnol 2, Sławomir Kowal (Micheal Team)
Politan Czyżowice- Straż Pożarna Jastrzębie Zdrój 1:5
Zdobywcy bramek: Piotr Macura (Politan) Mieczysław Machej 2, Jarosław Ceglarek, Mirosław Stabla, Paweł Omyła (Straż Jastrzębie Zdrój)
Energetyk Rybnik- OBI Jastrzębie Zdrój 2:3
Zdobywcy bramek: Adrian Godula, Jarosław Obrodzki (Energetyk Rybnik) Mateusz Wiącek, Marcin Maguda, Krzysztof Janoszka (OBI Jastrzębie Zdrój)
LUBAR- Straż Pożarna Jastrzębie Zdrój 0:1
Zdobywcy bramek: Mieczysław Machej (Straż Jastrzębie Zdrój)
Micheal Tam- Politan Czyżowice2:5
Zdobywcy bramek: Marek Styrnol, Andrzej Gryt (Micheal Team) Jacek Mika 2, Marek Mnich, Tomasz Sztangierski, Piotr Macura (Politan)
Energetyk Rybnik- Straż Pożarna Jastrzębie Zdrój 1:3
Zdobywcy bramek: Adrian Godula (Energetyk Rybnik) Mirosław Stabla 2, Mieczysław Machej (Straż Jastrzębie Zdrój)
OBI Jastrzębie Zdrój- Politan Czyżowice4:0
Zdobywcy bramek: Mateusz Wiącek 2, Marcin Maguda 2 (OBI Jastrzębie Zdrój)
LUBAR- Micheal Team 3:0
Zdobywcy bramek: Paweł Krótki 2, Kacper Jargoń (LUBAR)
Energetyk Rybnik- Politan Czyżowice 5:2
Zdobywcy bramek: Adrian Godula 2, Tomasz Kowalczuk 2, Dawid Szpot (Energetyk Rybnik) Łukasz Kubica, Jacek Mika (Politan)
LUBAR- OBI Jastrzębie Zdrój3:1
Zdobywcy bramek: Paweł Krótki, Łukasz Pałamarz, Piotr Stepczuk (LUBAR) Marcin Maguda (OBI Jastrzębie Zdrój)
Micheal Team- Straż Pożarna Jastrzębie Zdrój 2:1
Zdobywcy bramek: Patryk Organista 2 (Micheal Team) Mirosław Stabla (Straż Pożarna Jastrzębie Zdrój)
LUBAR- Politan Czyżowice 6:1
Zdobywcy bramek: Kacper Jargoń 3, Piotr Stepczuk 2, Paweł Krótki (LUBAR) Piotr Macura (Politan)
Micheal Team- Energetyk Rybnik 0:6
Zdobywcy bramek: Adrian Godula 2, Rafał Bartecki, Arkadiusz Całka, Jarosław Obrodzki, Dawid Szpot (Energetyk Rybnik)
OBI Jastrzębie Zdrój- Straż Pożarna Jastrzębie Zdrój 0:0
poz. | nazwa drużyny | pkt. | bramki | bilans | |
1 | Straż Pożarna Jastrzębie Zdrój | 10 | 10-4 | +6 | awans |
2 | Energetyk Rybnik | 9 | 16-8 | +8 | awans |
3 | LUBAR | 9 | 12-5 | +7 | awans |
4 | OBI Jastrzębie Zdrój | 7 | 8-8 | 0 | awans |
5 | Micheal Team | 6 | 7-15 | -7 | |
6 | Politan Czyżowice | 3 | 9-22 | -13 |