Grupa "E" DECATHLON BCL 2018-2019 | |||
TESCO Gliwice | - | Tenneco Silesia | 0:4 |
4 min. 0:1 Maciej Zabielski (Tenneco Silesia) | |||
6 min. 0:2 Adrian Kania (Tenneco Sielsia) | |||
7 min. 0:3 Arkadiusz Suchiński (Tenneco Silesia) | |||
8 min. 0:4 Artur Kręcisz (Tenneco Silesia) | |||
Tenneco Rybnik | - | OBI Tychy | 3:0 |
3 min. 1:0 Grzegorz Gojny (Tenneco Rybnik) | |||
10 min. 2:0 Grzegorz Gojny (Tenneco Rybnik) | |||
15 min. 3:0 Adrian Śliwa (Tenneco Rybnik) | |||
TESCO Gliwice | - | Tenneco Rybnik | 1:6 |
7 min. 0:1 Karol Rek (Tenneco Rybnik) | |||
12 min. 0:2 Karol Rek (Tenneco Rybnik) | |||
14 min. 0:3 Grzegorz Gojny (Tenneco Rybnik) | |||
15 min. 0:4 Dawid Papierok (Tenneco Rybnik) | |||
17 min. 0:5 Grzegorz Gojny (Tenneco Rybnik) | |||
17 min. 1:5 Maciej Markulak (TESCO Gliwice) | |||
18 min. 1:6 Grzegorz Gojny (Tenneco Rybnik) | |||
Tenneco Silesia | - | OBI Tychy | 6:1 |
9 min. 1:0 Arkadiusz Suchiński (Tenneco Silesia) | |||
10 min. 2:0 Arkadiusz Suchiński (Tenneco Silesia) | |||
13 min. 3:0 Arkadiusz Suchiński (Tenneco Silesia) | |||
13 min. 3:1 Szymon Błakała (OBI Tychy) | |||
15 min. 4:1 Grzegorz Szymura (Tenneco Silesia) | |||
18 min. 5:1 Artur Kręcisz (Tenneco Silesia) | |||
18 min. 6:1 Arkadiusz Suchiński (Tenneco Silesia) | |||
TESCO Gliwice | - | OBI Tychy | 2:6 |
7 min. 1:0 Sławomir Karpiński (TESCO Gliwice) | |||
10 min. 1:1 Marcin Maguda (OBI Tychy) | |||
11 min. 2:1 Grzegorz Kokoszko (TESCO Gliwice) | |||
12 min. 2:2 Mateusz Lendzion (OBI Tychy) | |||
13 min. 2:3 Mateusz Lendzion (OBI Tychy) | |||
15 min. 2:4 Szymon Błakała (OBI Tychy) | |||
16 min. 2:5 Szymon Błakała (OBI Tychy) | |||
18 min. 2:6 Mateusz Lendzion (OBI Tychy) | |||
Tenneco Silesia | - | Tenneco Rybnik | 0:1 |
18 min. 0:1 Dawid Papierok (Tenneco Rybnik) | |||
1. Tenneco Rybnik | 9 pkt. 10:1 +9 | ||
2. Tenneco Silesia | 6 pkt. 10:2 +8 | ||
3. OBI Tychy | 3 pkt. 7:11 -4 | ||
4. TESCO Gliwice | 0 pkt. 3:16 -13 |
Grupa "F" DECATHLON BCL 2018-2019 | |||
Flagowa Kraina | - | Toyota Konsek | 2:1 |
6 min. 1:0 Tomasz Kiełkowski (Flagowa Kraina) | |||
14 min. 2:0 Rafał Ciuberek (Flagowa Kraina) | |||
18 min. 2:1 Michał Janulak (Toyota Konsek) | |||
PURMO | - | Biedronka FC Kelleris | 0:5 |
3 min. 0:1 Karol Maciejok (Biedronka FC Kelleris) | |||
4 min. 0:2 Łukasz Kania (Biedronka FC Kelleris) | |||
12 min. 0:3 Łukasz Kania (Biedronka FC Kelleris) | |||
16 min. 0:4 Karol Maciejok (Biedronka FC Kelleris) | |||
18 min. 0:5 Mateusz Woźnica (Biedronka FC Kelleris) | |||
Flagowa Kraina | - | PURMO | 7:1 |
2 min. 1:0 Rafał Ciuberek (Flagowa Kraina) | |||
7 min. 2:0 Rafał Ciuberek (Flagowa Kraina) | |||
10 min. 3:0 Jan Wuwer (Flagowa Kraina) | |||
12 min. 4:0 Tomasz Kiełkowski (Flagowa Kraina) | |||
15 min. 5:0 Tomasz Kiełkowski (Flagowa Kraina) | |||
16 min. 6:0 Krzysztof Poloczek (Flagowa Kraina) | |||
17 min. 6:1 Dominik Szymura (PURMO) | |||
18 min. 7:1 Aleksander Franecki (Flagowa Kraina) | |||
Toyota Konsek | - | Biedronka FC Kelleris | 1:2 |
2 min. 0:1 Damian Ledliński (Biedronka FC Kelleris) | |||
3 min. 1:1 Krzysztof Pawlaszczyk (Toyota Konsek) | |||
17 min. 1:2 Łukasz Kania (Biedronka FC Kelleris) | |||
Flagowa Kraina | - | Biedronka FC Kelleris | 1:1 |
5 min. 1:0 Tomasz Kiełkowski (Flagowa Kraina) | |||
14 min. 1:1 Mateusz Woźnica (Biedronka FC Kelleris) | |||
Toyota Konsek | - | PURMO | 1:4 |
2 min. 0:1 Patryk Margeciok (PURMO) | |||
7 min. 0:2 Dominik Szymura (PURMO) | |||
12 min. 1:2 Michał Janulak (Toyota Konsek) | |||
15 min. 1:3 Patryk Grychtoł (PURMO) | |||
18 min. 0:1 Dominik Szymura (PURMO) | |||
1. Flagowa Kraina | 7 pkt. 10:3 +7 | ||
2. Biedronka FC Kelleris | 7 pkt. 8:2 +6 | ||
3. PURMO | 3 pkt. 5:13 -8 | ||
4. Toyota Konsek | 0 pkt. 3:8 -5 |
Grupa "G" DECATHLON BCL 2018-2019 | |||
DECATHLON Żory | - | Nowo System | 1:5 |
4 min. 0:1 Dawid Gojny (Nowo System) | |||
9 min. 0:2 Marcin Marczyk (Nowo System) | |||
11 min. 0:3 Arkadiusz Jaworski (Nowo System) | |||
15 min. 0:4 Dawid Gojny (Nowo System) | |||
18 min. 1:4 Krzysztof Tide (DECATHLON Żory) | |||
18 min. 1:5 Dawid Gojny (Nowo System) | |||
OBI Jastrzębie Zdrój | - | Biedronka Team | 0:5 |
1 min. 0:1 Marcin Winciersz (Biedronka Team) | |||
7 min. 0:2 Marcin Winciersz (Biedronka Team) | |||
11 min. 0:3 Krzysztof Baszczyński (Biedronka Team) | |||
14 min. 0:4 Marcin Winciersz (Biedronka Team) | |||
18 min. 0:5 Krzysztof Baszczyński (Biedronka Team) | |||
DECATHLON Żory | - | OBI Jastrzębie Zdrój | 4:3 |
1 min. 1:0 Jakub Drobina (DECATHLON Żory) | |||
5 min. 1:1 Jacek Frączek (OBI Jastrzębie Zdrój) | |||
6 min. 2:1 Michał Florczak (DECATHLON Żory) | |||
11 min. 2:2 Damian Nowok (OBI Jastrzębie Zdrój) | |||
14 min. 2:3 Damian Nowok (OBI Jastrzębie Zdrój) | |||
15 min. 3:3 Krzysztof Tide (DECATHLON Żory) | |||
17 min. 4:3 Jakub Drobina (DECATHLON Żory) | |||
Nowo System | - | Biedronka Team | 3:4 |
2 min. 0:1 Marcin Winciersz (Biedronka Team) | |||
7 min. 1:1 Marcin Marczyk (Nowo System) | |||
9 min. 2:1 Łukasz Mrowczyk (Nowo System) | |||
11 min. 3:1 Arkadiusz Jaworski (Nowo System) | |||
13 min. 3:2 Krzysztof Studnik „Łysy” (Biedronka Team) | |||
15 min. 3:3 Dawid Kłosek (Biedronka Team) | |||
17 min. 3:4 Marcin Winciersz (Biedronka Team) | |||
DECATHLON Żory | - | Biedronka Team | 0:5 |
1 min. 0:1 Marcin Winciersz (Biedronka Team) | |||
6 min. 0:2 Krzysztof Baszczyński (Biedronka Team) | |||
8 min. 0:3 Krzysztof Studnik „Łysy” (Biedronka Team) | |||
12 min. 0:4 Krzysztof Baszczyński (Biedronka Team) | |||
16 min. 0:5 Marcin Winciersz (Biedronka Team) | |||
Nowo System | - | OBI Jastrzębie Zdrój | 5:4 |
1 min. 1:0 Arkadiusz Jaworski (Nowo System) | |||
4 min. 2:0 Dawid Gojny (Nowo System) | |||
5 min. 3:0 Dawid Gojny (Nowo System) | |||
9 min. 3:1 Damian Nowok (OBI Jastrzębie Zdrój) | |||
12 min. 4:1 Łukasz Mrowczyk (Nowo System) | |||
13 min. 4:2 Damian Nowok (OBI Jastrzębie Zdrój) | |||
15 min. 5:2 Arkadiusz Jaworski (Nowo System) | |||
16 min. 5:3 Jacek Frączek (OBI Jastrzębie Zdrój) | |||
18 min. 5:4 Łukasz Tokarczyk (OBI Jastrzębie Zdrój) | |||
1. Biedronka Team | 9 pkt. 14:3 +11 | ||
2. Nowo System | 6 pkt. 13:9 +4 | ||
3. DECATHLON Żory | 3 pkt. 5:13 -8 | ||
4. OBI Jastrzębie Zdrój | 0 pkt. 7:14 -7 |
Grupa "H" DECATHLON BCL 2018-2019 | |||
OIRP Katowice | - | MPL Power | 1:2 |
12 min. 0:1 Paweł Wilk (MPL Power) | |||
14 min. 1:1 Michał Skrypko (OIRP Katowice) | |||
17 min. 1:2 Przemysław Mrozik (MPL Power) | |||
Leroy Merlin Cieszyn | - | EKO Okna | 1:1 |
10 min. 1:0 Piotr Mędrala (Leroy Merlin Cieszyn) | |||
18 min. 1:1 Klaudiusz Wojtala sam. (EKO Okna) | |||
OIRP Katowice | - | Leroy Merlin Cieszyn | 5:0 |
7 min. 1:0 Michał Skrypko (OIRP Katowice) | |||
9 min. 2:0 Damian Seręga (OIRP Katowice) | |||
12 min. 3:0 Damian Seręga (OIRP Katowice) | |||
13 min. 4:0 Damian Seręga (OIRP Katowice) | |||
17 min. 5:0 Damian Seręga (OIRP Katowice) | |||
MPL Power | - | EKO Okna | 5:2 |
1 min. 1:0 Tobiasz Michałek (MPL Power) | |||
9 min. 1:1 Tomasz Ziętalski (EKO Okna) | |||
11 min. 2:1 Mateusz Adamczyk (MPL Power) | |||
14 min. 3:1 Mateusz Adamczyk (MPL Power) | |||
16 min. 4:1 Mateusz Adamczyk (MPL Power) | |||
17 min. 5:1 Adam Skupień (MPL Power) | |||
17 min. 5:2 Mateusz Zdrzałek (EKO Okna) | |||
OIRP Katowice | - | EKO Okna | 3:1 |
3 min. 1:0 Mariusz Nawrot (OIRP Katowice) | |||
8 min. 2:0 Damian Seręga (OIRP Katowice) | |||
12 min. 3:0 Łukasz Wita (OIRP Katowice) | |||
17 min. 3:1 Mateusz Lazar (EKO Okna) | |||
MPL Power | - | Leroy Merlin Cieszyn | 0:1 |
3 min. 0:1 Piotr Mędrala (Leroy Merlin Cieszyn) | |||
1. MPL Power | 6 pkt. 7:4 +3 | ||
2. OIRP Katowice | 6 pkt. 9:3 +6 | ||
3. Leroy Merlin Cieszyn | 4 pkt. 2:6 -4 | ||
4. EKO Okna | 1 pkt. 4:9 -5 |