"Champions League KIDS 2019-2020" - zaproszenie

"Champions League KIDS 2019-2020"  - zaproszenie
Mając na uwadze powodzenie w Naszym Regionie rozgrywek pt. "Business Champions League" postanowiliśmy zaprosić najmłodszych pasjonatów piłki nożnej do stworzenia rozgrywek pt. "Champions League KIDS" :-)
Główną ideą turnieju jest promowanie piłki nożnej wśród najmłodszych poprzez rywalizację sportową.
Ponadto nasze rozgrywki zostały objęte patronatem medialnym sportslaski.tv, a to oznacza, że wszystkie spotkania będą filmowane, a po turniejach będą organizowane wywiady meczowe.

Plan organizacyjny turnieju wygląda następująco:

• miejsce rozgrywek: Hala Widowisko- Sportowa w

Rybniku – Boguszowicach (gra 4 zawodników + bramkarz)

• czas trwania turnieju: listopad 2019 - luty 2020

• kategorie wiekowe: rocznik 2010 i młodsi, rocznik 2011 i młodsi

• ilość drużyn w danej kategorii wiekowej: 8 -10 zespołów

• system rozgrywek: - 2 turnieje dla każdej kategorii wiekowej, w następujących fazach:

• faza kwalifikacyjna: rozgrywki grupowe (4-5 zespołów w grupie, system „każdy z każdym”, spotkania 15 minut),

• faza finałowa: Wielki Finał Champions League KIDS oraz Finał Pocieszenia Champions League KIDS (4-5 zespołów w grupie, system „każdy z każdym”, spotkania 15 minut),

• czas trwania turnieju – spotkania będą odbywać się w poniedziałki, w dwóch przedziałach:16.45 – 18.30, 18.30-20.15,

• terminarz turnieju:  rocznik 2010 (25 listopad 2019 / 27 styczeń 2020), rocznik 2011 (16 grudzień 2019 / 3 luty 2020)

Koszt zgłoszenia drużyny (10 osobowej) do turnieju to: 300 zł za turniej kwalifikacyjny + 300 zł. za turniej finałowy czyli łącznie 600 zł brutto (zw.). Na koszt turnieju składają się m. in:

• relacja w formie materiału video z każdego turnieju (m.in. wywiady z zawodnikami z każdego turnieju, konkurs na najpiękniejszą bramką turnieju),

• fotorelacja z każdego turnieju,

• publikacje medialne na stronie internetowej www.hlb.futbolowo.pl oraz facebook'u,

• puchar dla każdego uczestnika turnieju,

• nagrody indywidualne dla najlepszego strzelca, piłkarza oraz bramkarza,

• nagrody rzeczowe dla najlepszych drużyn,

• wynajęcie obiektu sportowego z dostępem do szatni,

• organizacja sędziowska, medyczna a także techniczna.

• Kolejność zgłoszeń przesądza o tym, które drużyny wezmą udział w rozgrywkach (ostateczny termin mija 16 listopada br.). Wszystkie zainteresowane drużyny proszę o kontakt z numerem telefonu 692-057-952 lub drogą mailową hlb.rybnik@wp.pl.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Organizator turnieju