"Mistrzostwa Polski Marketów 2016" - zaproszenie

W poprzednim roku w Wodzisławiu Śląskim byliśmy świadkami emocjonującego finału, w którym drużyna Castorama Kędzierzyn-Koźle po rzutach karnych pokonała Leroy Merlin Wrocław. Rok 2016 zdecydowanie należy do Biedronki Team, która jako debiutant rozgrywek zwyciężyła w halowym turnieju „Mistrzostw Polski Marketów”, a w czerwcu wygrała kolejne silnie obsadzone zawody „DECATHLON Business Champions League”.

Czy wiodący prym skład Biedronki Team ponownie zaprezentuje się świetną formą? Będzie miał ku temu okazję już 17 września 2016 roku kiedy to w Wodzisławiu Śląskim odbędą się kolejne „Mistrzostwa Polski Marketów w piłce nożnej”. Jedno jest pewne… emocji nie będzie brakować, a na wodzisławskim boisku po raz kolejny poczujemy atmosferę piłkarskiego święta.

Oto plan „Mistrzostw Polski Marketów 2016”:

-> termin: 17 wrzesień 2015 (sobota, start ok. 15.00-20.00)

-> ilość drużyn: 8-16 marketów z całej Polski

-> system rozgrywek: uzależniony od ilości drużyn,

-> miejsce rozgrywanego turnieju: boisko trawiaste; gra 5 zawodników w polu + bramkarz.

(UWAGA!! W przypadku deszczowej pogody turniej zostanie przeniesiony na boisko ze sztuczną nawierzchnią).

W czasie turnieju "Mistrzostw Polski Marketów 2016" zapewniam:

• puchar dla każdego uczestnika turnieju,
  • nagrody indywidualne dla najlepszego strzelca, piłkarza oraz bramkarza,
  • wyróżnienia indywidualne dla zawodników,
  • posiłek w czasie trwania turnieju,
  • wynajęcie obiektu w Wodzisławiu Śląskim z dostępem do szatni,
  • organizacja sędziowska, medyczna a także techniczna

Harmonogram spotkań „Mistrzostw Polski Marketów” zostanie ustalony drogą losowania. Kolejność zgłoszeń do turnieju przesądza o tym, które markety wezmą udział w Mistrzostwach (ostateczny termin mija 15 sierpień br.).

Szczegółowy program rozgrywek, a także ich regulamin zostanie wysłany do Państwa po zamknięciu listy zgłoszeń. W razie jakichkolwiek pytań jestem do Państwa dyspozycji.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Organizator turnieju