Po turnieju "A" powiedzieli.... - wywiady meczowe

Po turnieju powiedzieli:

Kinga Brończyk (DECATHLON Żory) – „Ten turniej to był dla nas pierwszy trening – pierwsze nasze spotkanie na boisku. Liczyliśmy się z tym, że będzie tutaj wysoki poziom, ale nie sądziliśmy, że drużyny będą aż tak dobrze przygotowane do spotkań. Moim zdaniem poziom tych rozgrywek jest do przejścia. Ja osobiście jako jedyna kobieta w tych rozgrywkach miałam blokadę psychiczną, gdyż panowie trochę mnie lekceważyli i jest to dla mnie nurtujące. Jeśli chodzi o postawę swojego zespołu to jestem z chłopaków zadowolona, gdyż każdy z nich był bardzo mocno zmotywowany. Gdybym jednak miała kogoś wyróżnić z mojego zespołu to z całą pewnością na uwagę zasługuje postawa Konrada, który na boisku zostawił po prostu wszystko. Jeśli chodzi o moją przygodę z piłką to parę lat temu grałam w pierwszej lidze i nie ukrywam, że bardzo fajnie jest ponownie wrócić na boisko.”

Tomasz Zdziebło (IPA Gaszowice) – „Jak na pierwszy nasz występ to było dobrze – wyniki są lepsze niż nasza gra. Moi koledzy z zespołu zagrali dzisiaj dobre zawody – jestem z nich zadowolony i oby tak dalej. Co prawda mamy w zespole trochę indywidualności, ale jeśli damy radę to wszystko poukładać to będzie lepiej. Do rozgrywek zapisaliśmy się po to, aby dobrze się bawić i cieszyć się po prostu grą w piłkę. Jeśli chodzi o poziom rozgrywek to widać było, że drużyna z Chwałowic prezentuje naprawdę kawał dobrej piłki.”

Rafał Klimek (OBI Jastrzębie Zdrój) – „Dzisiaj tylko trzecie miejsce, ale nie martwię się tym, bo tak naprawdę dopiero wchodzimy w sezon. Cieszę się, że ruszyła ta liga. My o wiele lepiej czujemy się na hali i moim zdaniem będzie ciężko co ugrać w tym sezonie, bo poziom turnieju jest wysoki. Niestety dzisiaj nie wystąpiliśmy w najsilniejszym składzie, gdyż chłopaki wciąż leczą kontuzję, ale mam nadzieję, że już wkrótce będziemy w pełnym składzie.”

Rafał Skaba (Ratownicy Chwałowice) – „Pierwszy turniej oceniam bardzo fajnie tylko szkoda, że ponownie nie potrafiliśmy się zebrać. Cieszę się jednak, że udało nam się trochę poruszać, a w dodatku zanotowaliśmy dobre wyniki. Jeśli chodzi o postawę naszego zespołu to na pewno się rozkręcamy i myślę, że z turnieju na turniej będzie coraz lepiej. Nasz cel w tych rozgrywkach – to zwycięstwo!”