zamknij reklamę

III faza - Faza grupowa

Grupa "E" DECATHLON BCL - 12-01-2017

LUBAR

-

OIRP Katowice

0:1

Zdobywcy bramek: Michał Skrypko (OIRP Katowice)

ZZRG Chwałowice

-

Tesco Dystrybucja Gliwice

3:1

Zdobywcy bramek: Rafał Skaba 2, Marcin Orawiec (ZZRG Chwałowice) Maciej Markulak (Tesco Dystrybucja Gliwice)

LUBAR

-

ZZRG Chwałowice

3:5

Zdobywcy bramek: Kacper Jargoń, Michał Rybicki, Bartek Krótki (LUBAR) Mateusz Szewczyk, Rafał Skaba, Maciej Skupień, Adam Paprotny, Mariusz Waśko (ZZRG Chwałowice)

OIRP Katowice

-

Tesco Dystrybucja Gliwice

4:1

Zdobywcy bramek: Krzysztof Bogusz 2, Mariusz Nawrot, Michał Skrypko (OIRP Katowice) Wiesław Frątczak (Tesco Dystrybucja Gliwice)

LUBAR

-

Tesco Dystrybucja Gliwice

3:2

Zdobywcy bramek: Marcin Ćwiliński, Michał Rybicki, Artur Latos (LUBAR) Dawid Burczyk 2 (Tesco Dystrybucja Gliwice)

OIRP Katowice

-

ZZRG Chwałowice

0:1

Zdobywcy bramek: Rafał Skaba (ZZRG Chwałowice)

1. ZZRG Chwałowice

9 pkt. 9:4 +5

2. OIRP Katowice

6 pkt. 5:2 +3

3. LUBAR

3 pkt. 6:8 -2

4. Tesco Dystrybucja Gliwice

0 pkt. 4:10 -6

Grupa "F" DECATHLON BCL - 12-01-2017

Leroy Merlin Cieszyn

-

Tenneco Rybnik

0:2

Zdobywcy bramek: Kamil Karwot, Adrian Śliwa (Tenneco Rybnik)

IPA Gaszowice

-

Biedronka Team

0:5

Zdobywcy bramek: Franz Denis 3, Dawid Muskus, Łukasz Michalik (Biedronka Team)

Leroy Merlin Cieszyn

-

IPA Gaszowice

0:3

Zdobywcy bramek: Grzegorz Drabik, Wojciech Szefer, Tomasz Zdziebło (IPA Gaszowice)

Tenneco Rybnik

-

Biedronka Team

3:3

Zdobywcy bramek: Karol Rek 2, Adrian Śliwa (Tenneco Rybnik) Dawid Kłosek, Marcin Winciersz, Krzysztof Studnik (Biedronka Team)

Leroy Merlin Cieszyn

-

Biedronka Team

0:2

Zdobywcy bramek: Krzysztof Studnik, Marcin Winciersz (Biedronka Team)

Tenneco Rybnik

-

IPA Gaszowice

4:2

Zdobywcy bramek: Adrian Śliwa 2, Kamil Karwot, Mariusz Kowalczyk (Tenneco Rybnik) Ireneusz Dyrszka, Robert Napiórkowski (IPA Gaszowice)

1. Biedronka Team

7 pkt. 10:3 +7

2. Tenneco Rybnik

7 pkt. 9:5 +4

3. IPA Gaszowice

3 pkt. 5:9 -4

4. Leroy Merlin Cieszyn

0 pkt. 0:7 -7

Grupa "G" DECATHLON BCL - 05-01-2017

Hydrotech Rybnik

-

Castorama Racibórz

2:11

Zdobywcy bramek: Jerzy Olszewski (Hydrotech Rybnik) Adam Puszer 3, Grzegorz Szewczyk 2, Damian Hareńczuk 2, Grzegorz Borys 2, Adam Bunczek, Marcin Swandul (Castorama Racibórz)

ICE Group

-

DECATHLON Żory

5:0 wal.

Hydrotech Rybnik

-

ICE Group

4:1

Zdobywcy bramek: Łukasz Sombrowski 3, Jerzy Olszewski (Hydrotech Rybnik) Robert Jabłoński (ICE Group)

Castorama Racibórz

-

DECATHLON Żory

5:0 wal.

Hydrotech Rybnik

-

DECATHLON Żory

5:0 wal.

Castorama Racibórz

-

ICE Group

5:3

Zdobywcy bramek: Grzegorz Borys 2, Grzegorz Szewczyk, Marcin Swandul (Castorama Racibórz) Krzysztof Zychowicz, Piotr Słowik, Bartosz Jeł (ICE Group)

1. Castorama Racibórz

9 pkt. 21:5 +16

2. Hydrotech Rybnik

6 pkt. 11:12 -1

3. ICE Group

3 pkt. 9:9 0

4. DECATHLON Żory

0 pkt. 0:15 -15

Grupa "H" DECATHLON BCL - 05-01-2017

PURMO

-

Tenneco Silesia

1:4

Zdobywcy bramek: Piotr Hanejko (PURMO) Arkadiusz Suchiński 3, Marcin Nawrot (Tenneco Silesia)

OBI Jastrzębie Zdrój

-

DECATHLON Bielsko-Biała

1:2

Zdobywcy bramek: Marcin Maguda (OBI Jastrzębie Zdrój) Tomasz Paluch 2 (DECATHLON Bielsko-Biała)

PURMO

-

OBI Jastrzębie Zdrój

5:4

Zdobywcy bramek: Patryk Grychtoł, Piotr Hanejko, Grzegorz Rapacki, Paweł Wenerski, Marcin Maguda sam. (PURMO) Marcin Maguda 3, Damian Nowok (OBI Jastrzębie Zdrój)

Tenneco Silesia

-

DECATHLON Bielsko-Biała

2:1

Zdobywcy bramek: Marcin Nawrot, Arkadiusz Suchiński (Tenneco Silesia) Tomasz Paluch (DECATHLON Bielsko-Biała)

PURMO

-

DECATHLON Bielsko-Biała

2:3

Zdobywcy bramek: Patryk Grychtoł, Grzegorz Rapacki (PURMO) Tomasz Paluch, Damian Pinczewski, Konrad Czarnecki (DECATHLON Bielsko-Biała)

Tenneco Silesia

-

OBI Jastrzębie Zdrój

6:4

Zdobywcy bramek: Arkadiusz Suchiński 2, Marcin Nawrot 2, Wojciech Gudzik, Tomasz Przybyszewski (Tenneco Rybnik) Grzegorz Kołodziński, Łukasz Tokarczyk, Robert Serkowski, Damian Nowok (OBI Jastrzębie Zdrój)

1. Tenneco Silesia

9 pkt. 12:6 +6

2. DECATHLON B-Biała

6 pkt. 6:5 +1

3. PURMO

3 pkt. 8:11 -3

4. OBI Jastrzębie Zdrój

0 pkt. 9:13 -4

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij