PEŁNY HARMONOGRAM SPOTKAŃ:
I faza - 12 październik 2009 (12 drużyn tworzy 6 par, pozostałe 6 drużyn otrzymują tzw. wolny los czyli awansują bezpośrednio do II fazy).
Pojedynek 1 (16.45) – Drużyna 1 – Drużyna 2
Tenneco Automotive – REN CAR 5:3
Pojedynek 2 (17.25) –Drużyna 3 – Drużyna 4
Marat – Praktiker 4:8
Pojedynek 3 (18.05) –Drużyna 5 – Drużyna 6
Mc Donalds – Classen 1:10
Pojedynek 4 (18.45) –Drużyna 7 – Drużyna 8
Lubar – Makro Cash & Carry 6:5
Pojedynek 5 (19.25) –Drużyna 9 – Drużyna 10
Rak Roll – Auto MIX 5:0
Pojedynek 6 (20.05) -Drużyna 11 – Drużyna 12
EPE Rybnik – Słodycze Słod Hurt 0:5 (w.o)
drużyna 13 - ???
drużyna 14 - OBI
drużyna 15 –Stacja Ratownicza KWK Jankowice
drużyna 16 – Real
drużyna 17 – Carrefour Bakalland
drużyna 18 – BP & TNT
II faza – 9 listopad 2009 (12 drużyn tworzy 6 par)
Pojedynek A (16.45):Praktiker – Stacja Ratownicza KWK Jankowice 7:6
Pojedynek B (17.25):Słodycze Słod Hurt– OBI 4:3
Pojedynek C (18.05):Lubar - Elektrownia Rybnik 5:6
Pojedynek D (18.45):Rak Roll– Real 3:5
Pojedynek E (19.25):Ren Car– Carrefour Bakalland 2:4
Pojedynek F (20.05): Classen– BP & TNT 7:3
III faza – 14 grudzień 2009 (6 drużyn tworzy 3 par)
Pojedynek G (17.15): Zwycięzca pojedynku F – Zwycięzca pojedynku E
Classen Team - Carrefour Bakalland 0:3 (0:1)
Pojedynek H (18.00): Zwycięzca pojedynku D – Zwycięzca pojedynku A
Real - Praktiker 2:3 (1:1)
Pojedynek I (18.45): Zwycięzca pojedynku B – Zwycięzca pojedynku C
Słodycze Słod Hurt - Elektrownia Rybnik 3:0 (1:0)
IV faza – styczeń / luty 2010 (3 drużyny rywalizują o Pucharu Halowej Ligi Biznesu Regio – obowiązuje system „każdy z każdym”).
Carrefour Bakalland – Praktiker 3:3 (2:2) karne 2:3
Carrefour Bakalland – Słodycze Słod Hurt 4:4 (1:1) karne 0:2
Praktiker – Słodycze Słod Hurt 0:4 (0:2)
PUCHAR HLB REGIO - SŁODYCZE SŁOD HURT
Najlepszy strzelec PUCHARU HLB REGIO: Łukasz Gorywoda (Praktiker)
Najlepszy bramkarz PUCHARU HLB REGIO: Marcin Braszka (Słodycze Słod Hurt)
Najlepszy piłkarz PUCHARU HLB REGIO: Krzysztof Cofalik (Słodycze Słod Hurt)