"DECATHLON Business Champions League 2018-2019".... już wkrótce startujemy...
Cześć Piłkarze,
Biedronka Team, Biedronka FC Keleris, EKO OKNA, Flagowa Kraina, GL Power, NOWO System, OBI Jastrzębie Zdrój, OBI Tychy, OIRP Katowice, Toyota Rybnik, PURMO, Tenneco Rybnik, Tenneco Silesia oraz TESCO Gliwice - oto drużyny, które na daną chwilę potwierdziły swój udział w kolejnej edycji rozgrywek "DECATHLON Business Champions League 2018-2019". Lista uczestników turnieju nie została jeszcze zamknięta, gdyż kilka zakładów pracy nie potwierdziło ostatecznie swojego udziału (max. w turnieju wystąpi 16 drużyn).
Ponadto informuję, iż do 23 października br. odbędzie się losowanie grup "DECATHLON Business Champions League" i tym samym do tego terminu poznamy szczegóły harmonogram turnieju.
Przypominam, iż pierwsza runda eliminacyjna tzw. "na rozgrzewkę" rozpocznie się 5 oraz 12 listopada br.
Do zobaczenia na hali :-)