"Najbardziej lubiana drużyna rozgrywek DECATHLON BCL 2019" to....?

Lubar… Tenneco Silesia... a ostatnio drużyna TESCO Dystrybucja Gliwice zdobyła miano "Najbardziej lubianej drużyny rozgrywek DECATHLON Business Champions League"... a kto tym razem zdobędzie ten tytuł?

Zasady zabawy takie same jak poprzednio... czyli polub naszą stronę "Business Champions League" na facebook'u, a następnie daj "Lubię to!' dla swojego ulubionego zespołu.

Drużyna, która zdobędzie najwięcej „Lubię to!” otrzyma upominek od DECATHLON Żory

(UWAGA!! Liczą się tylko i wyłącznie głosy osób, które polubią stronę "Business Champions League").

W przypadku takiej samej ilości „Lubię to!” o zwycięstwie w zabawie będzie decydować większa ilość strzelonych bramek w obecnych rozgrywkach „DECATHLON Business Champions League 2019”

Czas trwania zabawy – do 3 maja br. (do godz. 22.00).

Powodzenia :-)