Po turnieju w grupie "C" powiedzieli.... - wywiady meczowe

Po turnieju powiedzieli:

Tomasz Żółkiewicz (ICE Group) – „Ogólnie nasz występ w turnieju oceniam na plus, gdyż udało nam się zdobyć kilka bramek. Niestety parę błędów indywidualnych spowodowało, że oddaliśmy kilka bramek za darmo przeciwnikom i za to jestem sam na siebie zły i trochę na kolegów. Widać, że regularne występy w turnieju procentują i tym samym nasze apetyty na zwycięstwa rosną. Powiem szczerze, że dla mnie murowanym faworytem tej grupy była drużyna PURMO, ale jednak pierwsza runda rozgrywek nie zawsze odzwierciedla prawdziwą siłę danego zespołu.”

Marcin Kałat (OIRP Katowice) – „Pierwsze dwa spotkanie w grupie poszły nam dosyć łatwo, chociaż nie ukrywam, że musieliśmy się nad tym porządnie nabiegać. W ostatnim meczu turnieju zagraliśmy z Tenneco Rybnik o pierwsze miejsce w grupie i na całe szczęście w ostatnich minutach meczu udało się wyrwać remis. Niestety w obecnej edycji rozgrywek mamy trochę taki „szpital polowy” i zagraliśmy z jednym zmiennikiem, ale całe szczęście jakoś podołaliśmy osiągną satysfakcjonujący wynik. Jestem bardzo zadowolony z postawy moich kolegów z zespołu – super walczyli i oby tak dalej.”

Piotr Borkowski (Tenneco Rybnik) – „Jest to nasz pierwszy turniej, więc nie liczmy na jakieś specjalne osiągnięcia, chociaż nie ukrywam, że jak na razie to wygląda fajnie. Na daną chwilę musimy na pewno się zgrać, gdyż jak na razie znamy się tylko z pracy i na boisku widać wyraźnie, że brakuje nam zgrania. Jestem jednak przekonany, że z turnieju na turniej będziemy grali coraz lepiej. Moim zdaniem ten turniej przegraliśmy drugim spotkaniem z ICE Group, gdyż strzeliliśmy z mało bramek.”

Ryszard Firlej (PURMO) – „Przed turniejem liczyliśmy, że zdobędziemy drugie miejsce w grupie. Niestety braki kadrowe spowodowały, że było nas stać tylko na trzecie miejsce w tym turnieju. Na naszym ostatnim turnieju mieliśmy fajną paczkę, trochę nam się to posypało i tak naprawdę odebrało nam to wiarę w zwycięstwo. Kluczowy był pierwszy mecz turnieju, gdzie wyraźnie ulegliśmy drużynie PURMO. W meczu z Tenneco koncentrowaliśmy się już na tym aby stracić jak najmniej bramek, ale na całe szczęście na koniec pokonaliśmy ICE Group.”