WYWIADY MECZOWE.... po turnieju w grupie "D" powiedzieli:

Po turnieju w grupie „D” powiedzieli:

Mateusz Szkaradek (LUBAR) – „Było dzisiaj dużo biegania, dużo niewykorzystanych sytuacji podbramkowych i na samym końcu mieliśmy trochę szczęścia. Koledzy z zespołu dali z siebie dużo, ale w moim przekonaniu stać nas na jeszcze więcej. Jeśli chodzi o indywidualne wyróżnienia to na takie zasługuje na pewno Kacper, który dobrze grał w środku oraz Marcina, który ładnie rozdawał piłki. Każdy mecz w tym turnieju był naprawdę trudny, ale na całe szczęście w każdym spotkaniu trzy punkty były nasze.”

Rafał Klimek (OBI Jastrzębie Zdrój) – „Niestety to nie jest już ta drużyna co kiedyś regularnie grała w Wielkich Finałach. Ogólnie w turnieju zagraliśmy dobre zawody. W pierwszym meczu z LUBAR-em zagraliśmy konsekwentnie – mieliśmy swoją taktykę, którą zrealizowaliśmy szkoda tylko szybko straconej bramki i w konsekwencji przegraliśmy 1:0. W drugim meczu z Tenneco Silesia graliśmy swoją piłkę, ale niestety ponownie nie udało się zwyciężyć. W ostatnim meczu z OBI Rybnik zagraliśmy tragicznie, ale życie uratował nam Grzegorz „GK7” i udało się tym samym zdobyć trzy punkty.”

Michał Zydorek (Tenneco Silesia) – „Wracamy w dobrym nastroju do domu, gdyż cel został osiągnięty czyli gra o Wielki Finał. Występ nasz był dla nas zagadką, gdyż po raz pierwszy gramy na orliku czyli na troszeczkę innej nawierzchni niż ostatnio. Po pierwszym przekonywującym zwycięstwem nad OBI Rybnik nabraliśmy pewności siebie i później była już dobra zabawa. W ostatnim przegranym meczu z LUBAR-em szło powalczyć o zwycięstwo, ale nasze proste błędy w obronie się zemściły. Chciałbym jednak podkreślić, że drużyna LUBAR-u zagrała kawał dobrej piłki i widać, że chłopaki są dobrze ze sobą zgrani.”

Wiczkowski Michał (OBI Rybnik) –„Widać, że dzisiaj trafiliśmy na naprawdę dobre drużyny. My tak na dobrą sprawę dopiero zaczynamy trenować i tym samym rozpoczynamy naszą przygodę z rozgrywkami. Jestem bardzo zadowolony z postawy moich kolegów. Wiadomo, że nie jesteśmy zawodowcami – przyjechaliśmy tutaj dobrze się pobawić i w moim odczuciu to się dzisiaj udało. W ostatnim meczu z OBI Jastrzębie Zdrój było blisko, ale w decydującym momencie spotkania zabrakło nam koncentracji i może trochę sił. Jeśli chodzi o wyróżnienia z mojego zespołu to w ostatnim meczu formą błysnął nasz bramkarz – Marcin, który wielokrotnie skutecznie bronił dostępu do naszej bramki.”