WYWIADY MECZOWE.... po turnieju w grupie "E" powiedzieli:

Po turnieju w grupie „E” powiedzieli:

Aleksander Kocański (Biedronka Team) – „Niestety źle weszliśmy w ten turniej, bo od porażki 0:3 z EDF. Na całe szczęście pozostałe dwa mecze udało się zwyciężyć. W całym turnieju zagraliśmy dobrą piłkę, chociaż często brakowało nam tego „ostatniego” podania. Zarówno w tym turnieju, jak i w tym kwalifikacyjnym otrzymaliśmy poważne ostrzeżenia od naszych przeciwników, że o zwycięstwo w tych rozgrywkach będzie o wiele trudniej niż w poprzedniej edycji, ale ja z tego powodu się bardzo cieszę, gdyż turniej będzie bardziej atrakcyjny. ”

Tomasz Kowalczuk (EDF Rybnik) „Z przebiegu całego turnieju jesteśmy bardzo zadowoleni. Co prawda ostatni mecz z Tenneco nam nie wyszedł, bo w początkowej fazie meczu przegrywaliśmy 0:2, ale na całe szczęście udało się wyciągnąć remis. W porównaniu do pierwszego turnieju o wiele lepiej nam się grało, może wpływ na taką dyspozycję miała pięknie przygotowana murawa na stadionie?! Na wyróżnienie zasługuje jak zwykle…. nasza cała drużyna.”

Wojciech Gudzik (Tenneco Silesia) „Niestety nie jesteśmy do końca zadowoleni z naszego występu, ponieważ liczyliśmy na awans do „Wielkiego Finału”. Szczególnie szkoda tego ostatniego meczu z EDF, gdyż do przerwy wygraliśmy 2:0, a jednak mecz skończył się remisem 2:2. Jak zawsze jestem zadowolony z naszego występu – oczywiście brakowało dzisiaj naszego kierownika Michał, ale wierzę, że następnym razem będzie już z nami.”

Wojciech Krauzy (TWIST)„Zagraliśmy dzisiaj słabe mecze, ale mimo to widać było, że wszystkim w drużynie zależało aby wygrać i dlatego z takiej ich postawy jestem bardzo zadowolony. Dało się to odczuć, że gramy o poprzeczkę wyżej niż w zeszłym roku bo graliśmy z wymagającymi przeciwnikami. W każdym spotkaniu graliśmy jak równy z równym, ale jednak doświadczenie zrobiło swoje i zawsze tego czegoś nam zabrakło.”