"Zbierz "Lubię to!" dla Twojego zespołu i wygraj upominek dla swoich ulubieńców..
Nadszedł czas na prezentację drużyn uczestniczących w rozgrywkach „DECATHLON Business Champions League 2018” i w związku z tym faktem zapraszam do zabawy pt. "Zbierz "Lubię to!" dla Twojego zespołu, polub naszą stronę "Business Champions League" na facebook'u i wygraj dla zawodników Twojej ulubionej drużyny upominek.
Drużyna, która zdobędzie najwięcej „Lubię to!” otrzyma upominek w postaci torby sportowej KIPSTA40L (UWAGA!! Liczą się tylko i wyłącznie głosy osób, które polubią stronę "Business Champions League").
W przypadku takiej samej ilości „Lubię to!” o zwycięstwie w zabawie będzie decydować większa ilość strzelonych bramek w obecnych rozgrywkach „DECATHLON Business Champions League 2018”
Czas trwania zabawy – do 9 maja 2018 (do godz. 22.00)