"Zbierz "Lubię to!" dla Twojego zespołu i wygraj upominek dla swoich ulubieńców... :-)
Nadszedł czas na prezentację drużyn uczestniczących w rozgrywkach „DECATHLON Business Champions League 2018-2019”... i ponownie startujemy z zabawą pt. "Zbierz Lubię to!" dla Twojego ulubionego zespołu.
Przypominam o zasadach zabawy, a mianowicie... polub naszą stronę "Business Champions League" na facebook'u, a następnie daj "Lubię to!' dla swojego ulubionego zespołu .
Drużyna, która zdobędzie najwięcej „Lubię to!” otrzyma upominek od DECATHLON Żory, a tym razem będzie to bluza narciarska WEDZE 100 (UWAGA!! Liczą się tylko i wyłącznie głosy osób, które polubią stronę "Business Champions League").
W przypadku takiej samej ilości „Lubię to!” o zwycięstwie w zabawie będzie decydować większa ilość strzelonych bramek w obecnych rozgrywkach „DECATHLON Business Champions League 2018-2019”
Tytułu "Najpopularniejszego zespołu Buisness Champions League" broni ekipa Tenneco Silesia :-)
Czas trwania zabawy – do 30 listopada br. (do godz. 22.00).