Po turnieju "C" powiedzieli.... - wywiady meczowe

Po turnieju powiedzieli:

Ryszard Firlej (PURMO) – „Pierwszy mecz w tym turnieju w naszym wykonaniu był bardzo dobry. Niestety w drugim spotkaniu przegraliśmy z dobrze nam znaną z potyczek na hali ekipą LineTrans, chociaż walczyliśmy do samego końca. Widać było, że nowi zawodnicy wzmocnili linię obrony i z całą pewnością będziemy mieli z nich pożytek. Dziękuje chłopakom za zaangażowanie bo naprawdę dzisiaj graliśmy bardzo dobrze i co najważniejsze potrafiliśmy realizować swoje założenia taktyczne.”

Daniel Gigla (LineTrans) – „Jak tutaj nie być zadowolonym z naszej gry jak zajęliśmy pierwsze miejsce w turnieju, aczkolwiek zawsze są rzeczy nad którymi musimy jeszcze popracować. Udział w tym turnieju był dla nas niewiadomą, gdyż lubimy grać na hali lub dużych boiskach, ale na całe szczęście udało się wygrać grupę. Ostatnio w finale na hali daliśmy ciała, więc po cichu liczę, że uda nam się zmazać to plamę i powalczymy o najwyższe cele w tym turnieju.”

Michał Korzeń (Pogotowie Ratunkowe Wodzisław Śląski) – „Generalnie nie jesteśmy zgraną drużyną i te spotkanie nie wychodziły nam tak jak chcieliśmy. Z całą pewnością są rzeczy nad którymi musimy popracować, ale dla nas liczy się przede wszystkim dobra zabawa i po to tutaj jesteśmy. Jeśli chodzi o moich kolegów z drużyny to cieszę się, że zaangażowali się w grę, a wynik jest dla nas sprawą drugorzędną. Poziom rozgrywek jest wysoki, ale cieszymy się, że tutaj jesteśmy i widzimy się na kolejnym turnieju w maju.””