Po turnieju kwalifikacyjnym "C" powiedzieli.... - wywiady meczowe

Po turnieju kwalifikacyjnym "C" powiedzieli:

Ryszard Firlej (PURMO) – „Nie spodziewaliśmy się takiego wyniku. Obawialiśmy się Castoramy Racibórz, ale daliśmy radę i z tego powodu bardzo się cieszę. Defensywnie zagraliśmy bardzo dobrze, a na szczególną uwagę zasługuje postawa naszego bramkarza – Tomka. Mamy w zespole dwóch nowych zawodników i widać, że każdy wniósł do zespołu coś dobrego. W skali 1 do 10 oceniam nasz występ na 10 z plusem.

Adam Puszer (Castorama Racibórz) – „Przyjechaliśmy dzisiaj tak na spokojnie zagrać, a przy okazji zobaczyć jaką formę prezentują inne zespoły. Niestety mamy problemy z kontuzjami, ale myślę, że do następnego razu będzie już wszystko dobrze. Ogólnie jestem zadowolony ze swojego zespołu, aczkolwiek szkoda, że mecz z PURMO trochę przespaliśmy, bo była duża szansa na zwycięstwo w tym turnieju.”

Marcin Langer (Leroy Merlin Cieszyn) – „Nasz występ oceniam pozytywnie, gdyż nie przegraliśmy żadnego meczu. W każdym spotkaniu byliśmy blisko zwycięstwa, ale niestety zawsze czegoś nam zabrakło. Ten turniej traktowaliśmy jako turniej rozgrzewkowy, ale doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, że najtrudniejsze jeszcze przed nami. Przyjechaliśmy się tutaj pobawić, pograć w piłkę i uważam, że ten plan nam się udało zrealizować. Drużynie nie zabrakło dzisiaj zaangażowania i z tego powodu się bardzo cieszę.”

Tomek Paluch (DECATHLON Bielsko-Biała) – „Niestety nasza forma nie była dzisiaj wystarczająca aby zwyciężyć, ale sam turniej to super inicjatywa. Jestem zadowolony z postawy swoich kolegów, gdyż nie można im odmówić ambicji. Co prawda w decydujących momentach zabrakło nam umiejętności, ale to nie jest najważniejsze – liczy się dobra zabawa i właśnie dzisiaj taka była w boguszowickiej hali.”