Po turnieju kwalifikacyjnym "D" powiedzieli.... - wywiady meczowe

Po turnieju kwalifikacyjnym "D" powiedzieli:

Mateusz Szkaradek (LUBAR) – „Dzisiejszy turniej stał na wysokim poziomie i w każdym meczu musieliśmy się porządnie napocić, aby zdobyć punkty. Moi koledzy z zespołu dali z siebie dzisiaj wszystko i chwała im za taką postawę. W dodatku zabrakło nam w składzie dwóch kluczowych zawodników, więc patrzę z optymizmem na kolejne turnieje. Moim zdaniem do zwycięstwa w tym turnieju zabrakło nam po prostu szczęścia, bo udało nam się naprawdę stworzyć kilka fajnych akcji, ale niestety nie udało się ich wykorzystać”.

Krzysztof Studnik (Biedronka Team) – „Turniej stał na wysokim poziomie, a szczególnie zespół Tenneco Rybnik zaprezentował się z dobrej strony. Z całą pewnością cieszy nas to pierwsze miejsce, a osobiście cieszy mnie nasza gra, która wygląda coraz lepiej. Ogólnie jestem zadowolony ze swojego zespołu, aczkolwiek popełniliśmy kilka błędów, które nie powinny nam się już zdarzyć.”

Karol Rek (Tenneco Rybnik) – „Tak naprawdę po raz pierwszy spotkaliśmy się na takim turnieju i w takim składzie. W mojej ocenie nie było źle, aczkolwiek zawsze może być lepiej. Podobało mi się dzisiaj zaangażowanie moich kolegów z zespołu, gdyż każdemu zależało aby jak najlepiej się zaprezentować. Poziom drużyn w tym turnieju był bardzo wyrównany i tak naprawdę każdy z każdym mógł wygrać, a o zwycięstwie w poszczególnych meczach tak naprawdę decydowały detale.”

Kinga Brończyk (DECATHLON Żory) – „Nasza postawa była naprawdę ok., tylko zabrakło nam znowu kondycji i wytrzymałości czyli po prostu mamy braki treningowe. Mam tą świadomość z kim dzisiaj graliśmy, ale jako sportowcy będziemy uważać ten turniej jako dobrą lekcję przed kolejnymi spotkaniami. W porównaniu z turniejem na trawie widzę poprawę w naszej grze. Z całą pewnością jest to zasługa dwóch nowych zawodników – bramkarza i napastnika, którzy zostali odpowiednio zrekrutowani. Jestem zadowolona z postawy mojego zespołu, chociażby dlatego, że wiem ile sił kosztował mnie dzisiaj ten turniej.”