Turniej piłki nożnej pt. "Business Champions League i przyjaciele...."

Lubisz grać w piłkę?

Chcesz poczuć smak zwycięstwa?

A może piłka nożna to Twoja pasja?

Jeśli TAK jest… zbierz drużynę w Twoim zakładzie pracy i

zagraj z Nami w turnieju piłki nożnej

pt. „Business Champions League i przyjaciele”

Turniej piłki nożnej pt. „Business Champions League i przyjaciele dedykowany jest dla zakładów pracy i zostanie rozegrany na boisku trawiastym na obiekcie „Gosław Sport Center” w Wodzisławiu Śląskim (UWAGA!!! w przypadku deszczowej pogody turniej zostanie przeniesiony na boisko ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Pszowskiej 92 w Wodzisławiu Śląskim).

Oto plan turnieju pt. „Business Champions League i przyjaciele”:

-> termin: 7 wrzesień 2019 (sobota, start ok. 14.00, koniec ok. 20.00)

-> ilość drużyn: 12-20 firm i zakładów pracy z całej Polski

-> system rozgrywek: uzależniony od ilości drużyn,

-> miejsce rozgrywanego turnieju: boisko trawiaste; gra 5 zawodników w polu + bramkarz.

Dodatkowo dla drużyn chcących skorzystać z noclegu z 7 września na 8 września br. przygotowano specjalną ofertę hotelową w hotelu AMADEUS **** .

Harmonogram spotkań Business Champions League i przyjaciele zostanie ustalony drogą losowania. Kolejność zgłoszeń do turnieju przesądza o tym, które drużyny wezmą udział w turnieju (ostateczny termin mija 10 sierpnia br.). Szczegółowy program rozgrywek, a także ich regulamin zostanie wysłany do Państwa po zamknięciu listy zgłoszeń.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Organizator turnieju