Turniej piłki nożnej pt. "Business Champions League i przyjaciele...." - już wkrótce losowanie
W turnieju "Business Champions League i przyjaciele" mamy jeszcze jedno wolne miejsce, gdyż z turnieju w ostatniej chwili wycofała się jedna z ekip. Na daną chwilę swój udział potwierdziły drużyny: Biedronki Team,  Leroy Merlin Wrocław, Leroy Merlin Żory, OBI Czeladż, OBI Jastrzębie Zdrój, OBI Łódź, OBI Tychy, Orły Tworków, Tenneco Silesia, Tenneco Rybnik oraz Prawnicy Wodzisław Śląski,
Plan jest taki, że zespoły zostaną podzielone na trzy grupy czterozespołowe. W grupach gramy systemem "każdy z każdym" (czas gry: 1 x 15 minut), przy czym do ćwierćfinałów awansują dwie najlepsze drużyny z każdej grupy oraz dwa zespoły z trzeciego miejsca z najlepszym bilansem punktowym.
Przypominam, że spotykamy się 7 września br. w Wodzisławiu Śląskim (ul. Cisowa 6) - startujemy o godz. 14.00.
UWAGA! Istnieje możliwość noclegu w domkach kampingowych, które mieszczę się obok boisk na obiekcie Gosław Sport Center (koszt takiego noclegu wraz ze śniadaniem wynosi 60 zł. brutto od osoby).
Do zobaczenia wkrótce :-)