WYWIADY MECZOWE.... po turnieju w grupie "A" powiedzieli:

Po turnieju w grupie „A” powiedzieli:

Adrian Śliwa (Tenneco Rybnik) – „Trudno mi cokolwiek powiedzieć o naszym występie – po prostu nam nie wyszło. W pierwszym meczu koledzy z EDF-u zabiegali nas fizycznie, a może też wyszliśmy na to spotkanie za pewnie. W drugim pojedynku szybko straciliśmy pierwszą bramkę i musieliśmy odrabiać straty. Później nie udało się strzelić karnego i niestety zemściło się to nas. Muszę to stwierdzić, że to nie było to Tenneco Rybnik co było na hali, ale liczę, że następnym razem będzie o wiele lepiej.”

Tomasz Kowalczuk (EDF Rybnik) – „Było dzisiaj naprawdę dobrze, gdyż udało nam się wygrać dwa spotkania i tym samym zdobyć pierwsze miejsce w grupie. Co prawda paru zawodników z mojej drużyny gra gdzieś w jakiś ligach amatorskich, ale na dobrą sprawę w takim zestawieniu spotkaliśmy się po raz pierwszy i nawet nam to wyszło. Jeśli chodzi o wyróżnienia z mojego zespołu to muszę przyznać, że każdy dzisiaj zasłużył na pochwały – było elegancko :-) ”

Marcin Kałat (Prawnicy Wodzisław Śląski) – „Fajnie, że rozpoczął się sezon na otwartych boiskach, aczkolwiek trzeba przyznać, że ta zima nie została przez nas przepracowana, bo wyglądało to fatalnie. Obydwa spotkania w tym turnieju były niezwykle wyrównane i z całą pewnością na wyróżnienie zasługują bramkarze z każdej drużyny. U nas – Dawid – świetne dwa mecze i nie wiem czy w tych spotkaniach „nie wyciągnął” z dziesięć naprawdę stuprocentowych sytuacji. Zabrakło nam dzisiaj przede wszystkim konsekwencji – strzelamy na 1:0 i zamiast poukładać grę to popełniamy proste błędy i drużyna EDF wygrywa z nami mecz o pierwsze miejsce w grupie. Chciałbym też tutaj pochwalić chłopaków z EDF-u, którzy pomimo swojego wieku są świetnie przygotowani motorycznie do turnieju.”