WYWIADY MECZOWE.... po turnieju w grupie "B" powiedzieli:

Po turnieju w grupie „B” powiedzieli:

Krzysztof Studnik (Biedronka Team) – „Dzisiaj był to chyba jeden z naszych gorszych występów, ale awansowaliśmy i jestem przekonany, że w kolejnym turnieju będzie o wiele lepiej. Naszą postawę mogę tłumaczyć faktem, że było to nasze pierwsze spotkanie na orliku i brakowało nam po prostu zgrania. Szkoda początku spotkania z TESCO, gdzie mieliśmy dwie akcje stuprocentowe, których nie wykorzystaliśmy. Później TESCO przejęło inicjatywę na boisku i nasza porażka stała się faktem. W meczu z MICHAEL zagraliśmy to co potrafimy i odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo”

Maciej Frątczak (TESCO Dystrybucja Gliwice) – „Tak naprawdę było to nasze pierwsze wyjście na sztuczną nawierzchnią i odnieśliśmy dwa ważne zwycięstwa. Gratuluje chłopkom wygranej, a pomyśleć, że jeszcze wczoraj było nas tylko pięciu do grania, ale na całe szczęście udało zebrać się fajną ekipę. Cieszymy się bardzo z faktu, że po raz pierwszy w historii udało nam się ograć Biedronkę. Pierwszy mecz był taki na rozegranie – mieliśmy dużo sytuacji, ale strzeliliśmy tylko jedną bramkę i wygraliśmy. Później w spotkaniu z Biedronką na początku jedna ładna akcji zakończona bramką i następnie konsekwentnie trzymaliśmy tyłów.”

Sławek Kowal (MICHAEL) – „Mimo dwóch porażek w tym turnieju mam bardzo dobre wrażenia z tych naszych spotkań. Szkoda nam tego pierwszego meczu z TESCO, gdyż walczyliśmy ambitnie, ale niestety to przeciwnik strzelił tą jedyną bramkę w meczu. W naszym zespole było widać brak kondycji, a poziom drużyn w tej grupie był naprawdę bardzo wysoki. Jeśli chodzi o wyróżnienia z mojego zespołu to chciałbym wyróżnić Patryka Organistę, który w spotkaniu z Biedronką zdobył dwie bramki.”