WYWIADY MECZOWE.... po turnieju w grupie "C" powiedzieli:

Po turnieju w grupie „C” powiedzieli:

Grzegorz Szewczyk (Castorama Racibórz) – „Po naszym sukcesie w „Mistrzostwach Polski Marketów” sądziliśmy, że będzie dzisiaj o wiele prościej niż to faktycznie się okazało. Każdy z nas zagrał w moim odczuciu tylko na przeciętnym poziomie. Niestety popełniliśmy za dużo błędów w obronie, a dodatkowo nie pokazaliśmy swojej całej siły w ataku. Nie ukrywam, że jestem pod wrażeniem naszych dzisiejszych przeciwników – widać było, że zagrali wszyscy na 100% i chwała im za zwycięstwa.”

Piotr Hanejko (PURMO) – „Nasz występ oceniam bardzo dobrze. Cieszę się, że udało nam się wygrać z Castoramą, gdyż przed turniejem uważaliśmy, że będzie to dla nas najtrudniejszy mecz. Przed spotkaniem z TWIST-em liczyliśmy na wygraną, ale niestety ta sztuka nam się nie udała, mimo, że mieliśmy bardzo dużo sytuacji. Ten turniej to niestety mój ostatni występ, gdyż wyjeżdżam z Polski, ale korzystając z okazji chciałbym podziękować całej drużynie, że tak miło mnie przyjęła do zespołu. Cieszę się, że poznałem takich fajnych ludzi, bo naprawdę dobrze mi się z nimi grało.”

Wojciech Krauzy (TWIST) – „Przyjechaliśmy tutaj z nastawieniem, że po ostatnim turnieju było nam miło i przyjemnie i dlatego też chcieliśmy ponownie dobrze się zabawić. Jestem bardzo zadowolony z całej drużyny – fajnie dogadywaliśmy się na boisku i w efekcie zwyciężyliśmy grupę. Nie będę tutaj nikogo wyróżniał z zespołu, gdyż każdy dał z siebie po prostu wszystko. Jeśli chodzi o naszych przeciwników to każdy prezentował ten sam poziom.”