WYWIADY MECZOWE.... po turnieju w grupie "C" powiedzieli:

Po turnieju w grupie "C" powiedzieli:

Mariusz Nawrot (OIRP Katowice) - „Po dzisiejszym turnieju jesteśmy bardzo zadowoleni, gdyż zdobyliśmy komplet punktów i to jest najważniejsze. Tak się dzisiaj zdarzyło, że w spotkaniu z Leroy Merlin Cieszyn zdobyłem trzy bramki i z tego powodu się bardzo cieszę, gdyż nie często to się zdarza. W spotkaniu z OBI, gdy straciliśmy bramkę to widmo remisu zajrzało nam w oczy, gdyż brakowało już trochę sił ponieważ graliśmy z jednym zmiennikiem. Przed kolejnym turniejem musimy jeszcze dużo poprawić, bo doskonale pamiętamy, że w kolejnej rundzie są już same klasowe zespoły."

Marcin Langer (Leroy Merlin Cieszyn) - „W pierwszym spotkaniu z OBI wydawało nam się, że mamy wszystko pod kontrolą. Poszła jednak jedna szybka kontra i był remis. Jakoś czuje, że w tym meczu mieliśmy po prostu pecha. W spotkaniu z OIRP Katowice zabrakło przede wszystkim koncentracji, gdyż  momentami ten mecz wyglądał naprawdę dobrze. Niestety po pierwszej straconej bramce, gdzieś nam to się rozpadło i później było już tylko gorzej. Zagraliśmy dzisiaj w skromniejszym zestawieniu, ale moim zdaniem był trzon zespołu, który stanowi o sile tego zespołu. Jeśli chodzi o wyróżnienie to z całą pewnością zawsze mogę wyróżnić Krysię, która gra na najwyższym poziomie.”

Rafał Klimek (OBI Jastrzębie Zdrój) – „Zagraliśmy konsekwentnie, czyli udało nam się zrealizować plan taki jaki sobie założyliśmy przed meczem. Dzisiaj wystąpiliśmy w mega osłabionym składzie, gdyż po ostatnim turnieju dopadła nas plaga kontuzji i tak naprawdę mieliśmy tylko jednego zawodnika na zmianę. Początek spotkania z Leroy Merlin Cieszyn nie ułoży się po naszej myśli i musieliśmy gonić wynik, ale na całe szczęście udało się zremisować 2:2. Z drużyną OIRP Katowice była szansa na zwycięstwo, ale gratulacje dla nich za zwycięstwo w tym turnieju.”