WYWIADY MECZOWE.... po turnieju w grupie "D" powiedzieli:

Po turnieju w grupie "D" powiedzieli:

Wojciech Gudzik (Tenneco Silesia) - „Po dzisiejszym turnieju nic tylko się cieszyć, gdyż wygraliśmy trzy mecze, a w dodatku nasza gra wyglądała naprawdę dobrze. Spotkania z Tenneco Rybnik zawsze nas dodatkową motywują i tak było również tym razem. Mecz był nerwowy, szczególnie w drugiej części spotkania, ale bardzo cieszymy się ze zwycięstwa. Kluczowym momentem spotkania była bramka na 2:1, która dosyć szczęśliwie wpadał. Przed turniejem życzyliśmy sobie aby zagrać z NIFCO, ponieważ teoretycznie byli słabsi od nas, ale tak do końca nigdy nie wiadomo co pokaże nam boisko. W meczu z PURMO początek był nerwowy, ale później wpadła jedna, druga bramka i zwycięstwo było nasze."

Piotr Janas (Tenneco Rybnik) - „Graliśmy dzisiaj dobrze, ale niestety ten ostatni mecz nam nie wyszedł. Początek spotkania należał do nas, gdyż to my pierwsi zdobyliśmy bramkę, ale niestety później losy meczu się odwróciły i trzy punkty zawędrowały do Stanowic. Oczywiście gratulujemy im zwycięstwa, ale liczymy, że spotkamy się w „WIELKIM Finale”, aby się zrewanżować. W meczu z PURMO stoczyliśmy zacięty pojedynek, ale na całe szczęście zdobyliśmy trzy ważne punkty. Spotkanie z NIFCO poszło nam łatwo, widać, że to nowy zespół w rozgrywkach i potrzebue jeszcze czasu aby się ograć. ”

Tomasz Janosz (PURMO)„W pierwszym meczu z Tenneco Rybnik w kluczowym momencie spotkania przy stanie 0:1 zabrakło nam po prostu zimnej krwi. Później niestety otwarliśmy się, dostaliśmy druga bramkę i było po meczu, chociaż uważam, że to spotkanie było dobre w naszym wykonaniu. Nie wiem co się stało w meczu z Tenneco Silesia, gdyż na trawie udało nam się z nimi wygrać, ale było widać, że grają ze sobą częściej niż my. W meczu z NIFCO zagraliśmy to co potrafimy najlepiej, czyli poszliśmy mocno ofensywnie do przodu. Dzisiaj zagraliśmy na swoim poziomie i jestem z chłopaków zadowolony, ale może wyróżnienie należy się dla Przemka, który w ostatnim spotkaniu strzelił dwie bramki. ”

Dariusz Mosak (NIFCO Korea Poland)„Trafiliśmy dzisiaj do mocnej grupy i trzeba było wyjść na boisko i walczyć. Szkoda, że nie udało nam się dzisiaj nawet zdobyć bramki, ale co zrobić? W pierwszym meczu z Tenneco Silesia było widać różnice pomiędzy naszymi zespołami i moim zdaniem chłopaki będą walczyć o czołowe miejsca w tym turnieju. W spotkaniu z PURMO po cichu liczyliśmy na remis, no ale niestety popełniliśmy za dużo błędów indywidualnych. Co prawda mieliśmy dużo sytuacji bramkowych, ale brakuje nam takiego strzelca, który z zimną krwią potrafi wykorzystać sytuacje bramkowe. Myślę, że z meczu na mecz będzie to lepiej wyglądać. ”