WYWIADY MECZOWE.... po turnieju w grupie "G" powiedzieli:

Po turnieju w grupie „G” powiedzieli:

Adam Puszer (Castorama Racibórz) – „Dzisiaj wszystko poszło nam zgodnie z planem – trzy mecze i trzy zwycięstwa. Szkoda, że nie ma nas w tym głównym finale, ale niestety były perypetie z sędziami i gramy w finale pocieszenia. Ogólnie przyjechaliśmy tutaj, aby dobrze się zabawić i to nam wyszło. Przyznam się szczerze, że po raz pierwszy zagraliśmy w takim składzie, gdyż dwóch zawodników nam odeszło, a dwóch mamy nowych graczy, więc jestem przekonany, że z meczu na mecz nasza gra będzie wyglądała tylko lepiej.”

Karol Frąckiewicz (MARTEX) „Szkoda, że w tych dwóch pierwszych meczach ta gra nam nie wychodziła. Jak to u nas w zespole bywa musimy mieć czas aby się rozegrać i cieszę się, że w tym ostatnim meczu podeszliśmy do tematu na spokojnie i udało się wygrać. Z całą pewnością dzisiaj nie pokazaliśmy wszystkiego na co nas stać – chłopaki za bardzo stresowo podchodzą do tych spotkań i to nie wychodzi nam na dobre. Widać, że murawa została na turniej perfekcyjnie przygotowana i to nas bardzo cieszy.”

Michał Wiczkowski (OBI Rybnik) – „Niestety było dzisiaj ciężko – trzy mecz i trzy porażki. Po prostu zabrakło nam siły, gdyż graliśmy bez zmiennika. Póki mieliśmy siły to graliśmy fajną piłkę, ale jak już nam jej zabrakło to niestety wszystko w naszej grze się popsuło i efekty widzimy sami. Bardzo fajnie po raz kolejny zaprezentował się nasz bramkarz. Zagrać na takim boisku jak dzisiaj to po prostu była czysta frajda.”

Piotr Borkowski (Tenneco Rybnik) „W sumie jestem zadowolony z naszego występu, ale praktycznie to mogliśmy wygrać wszystkie trzy mecze, ale niestety nam to nie wyszło. Drużyna zagrała dzisiaj na równym poziomie, wszyscy fajnie się bawili i oto w tym chodzi. Cały czas mamy w głowie ten nasz pierwszy turniej, w którym po prostu nam nic nie wychodziło. Na całe szczęście dzisiaj było już inaczej i cieszymy się, że zagramy w finale pocieszenia.”